O nas

watercell

WaterCell™ to znak najwyższej jakości i gwarancja wysoko zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Koncentrujemy się głównie na wykorzystywaniu czystej, niewyczerpalnej energii, jaką daje nam woda. Domowe systemy uzdatniania wody WaterCell™ to sposób na bezpieczną dla naszego organizmu wodę.

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań z zakresu systemów filtracji wody. W swojej produkcji wykorzystujemy
nowoczesne technologie i materiały, które stanowią rezultat praktycznego stosowania zasad zrównoważonego rozwoju. Systemy uzdatniania wody WaterCell™ wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak odwrócona osmoza, odżelazianie, zmiękczanie jonowymienne. W trosce o środowisko naturalne opracowujemy ponadstandardowe techniki i urządzenia, które zapewniają oszczędność surowców i zmniejszenie kosztów eksploatacji.

WaterCell™ – filtry do wody, zmiękczacze wody, odżelaziacze wody

Annosław 19, 96-232 Regnów
Biuro (centrala): +48 42 307 27 17
e-mail*: office@watercell.pl


Wyświetl większą mapę

Działamy na obszarze całego kraju i zagranicy. Bliskość autostrad oraz dróg ekspresowych gwarantuje szybką dostawę. Nasza sieć to między innymi: filtry do wody Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Rawa Mazowiecka, Przemyśl, Piotrków Trybunalski, Hrubieszów, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Opoczno, Kutno, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Zgierz, Łask, WaterCell Magyarország.

*Wysyłając zapytanie potwierdzam zapoznanie się z poniższą informacją i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie zbiorów danych osobowych, której administratorem jest właściciel WaterCell z siedzibą w Annosławiu 19, 96-232 Regnów. Dane są przetwarzane w celach marketingowych i serwisowych, a także dla nawiązania z Panią/Panem kontaktu dotyczącego promocji naszych produktów i usług. WaterCell może udostępniać te dane swoim przedstawicielom handlowym. Niniejszym informujemy również, że ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje w linku.

Tagi: filtr RO7 z minerałem i bioceramiką, oczyszczanie wody, uzdatnianie wody, filtry do wody, water filter, filtry cena, filtry do wody pitnej, wkłady do filtrów do wody, filtry odwróconej osmozy, zmiękczanie wody, reverse osmosis, odwrócona osmoza, water softener, czysta woda, twarda woda, wymiana i serwis filtra wody, najlepsze filtry do wody odwróconej osmozy, jak skutecznie filtrować wodę, kamień w czajniku, wkład mineralizujący, tanie i skuteczne filtry do wody, membrana osmotyczna, wkład membranowy do filtrów RO, jaki filtr do wody.