Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi8

WaterCell water filter

Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi8 WaterCell™ to najprostszy i najlepszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej, ciesząc się dobrą kondycją fizyczną, młodzieńczym wyglądem i wigorem.

Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi8 WaterCell™ wykorzystuje technologię hiperfiltracji #PureTech podnosząc pH wody oraz ilość i jakość potencjału Redox ORP. Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi8 usuwa wolne rodniki oraz remineralizuje wodę przywracając zbalansowaną, naturalną zawartość soli mineralnych. Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi8 produkuje wodę alkaliczną wzbogaconą w minerały niezbędne dla zdrowego i prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz ujemny potencjał ORP.

Znasz to uczucie: brak energii i uczucie ciągłego zmęczenia?

Czujesz zmęczenie? a może masz problemy z libido? Twój progres na treningach jest marginalny, mimo włożonego wysiłku? Czujesz, jakby twoje ciało było starsze niż wskazuje na to twój wiek biologiczny? Coraz trudniej jest Ci zachować naturalną witalność i energię organizmu.

To wolne rodniki – jeden z największych wrogów naszego zdrowia.

Wolne rodniki odpowiadają za tzw. stres oksydacyjny, niszczą żywe komórki, przyspieszają reakcje starzenia. Wolne rodniki i zakwaszenie organizmu są też przyczyną wielu chorób. Weźmy na przykład proces rdzewienia kawałka metalu. To jest właśnie utlenianie (oksydacja) metalu. Psujące się owoce czy mięso to także skutek oksydacji. Utlenianie to proces niszczącym strukturę żywych tkanek i materiałów. Chcąc utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, trzeba zmniejszać destrukcyjny wpływ wolnych rodników. Tymczasem pijąc wodę mało kto zastanawia się nad jej właściwościami utleniającymi.

filtry redox WaterCell ujemne ORP a dodatnie ORP WaterCell

Zjonizowana woda alkaliczna Redox ORP WaterCell™ XRSi8 sposobem na szkodliwe wolne rodniki

Zwykle nie zwracamy uwagi na coś takiego jak potencjał Redox w wodzie do picia. Woda w organizmie człowieka ma ORP na poziomie -100 do -200. Jednak woda, którą pijemy, zwykle ma dodatnie ORP. Kiedy pijesz wodę z dodatnim ORP, organizm zużywa dodatkową energię, aby obniżyć ORP do poziomu naturalnego i zapobiec procesowi utleniania, który niszczy wszystko w twoim ciele. Woda pitna z ujemnym ORP nie tylko zmniejsza utlenianie, ale także oszczędza organizmowi dodatkowej pracy. Ujemne ORP sprawia że woda z aktywnego utleniacza zmienia się w niezwykle efektywny anty-utleniacz. Ta cecha sprawia, że zyskuje ona pewne właściwości lecznicze stąd częsta nazwa WODA MŁODOŚCI lub WODA DŁUGOWIECZNOŚCI.

Filtry jonizatory wody Redox ORP WaterCell™ to najprostszy i najlepszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej, ciesząc się dobrą kondycją fizyczną, młodzieńczym wyglądem i wigorem. Bez względu na to czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bez względu na twój wiek, bez względu na to czy cieszysz się dobrym zdrowiem czy nie, podziękujesz sobie za decyzję zakupu filtra jonizatora wody Redox ORP WaterCell™.

Ośmiostopniowy filtr jonizator wody Redox ORP XRSi8

Ośmiostopniowy filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell XRSi8  wykorzystuje technologię hiperfiltracji #PureTech podnosząc pH wody oraz jakość potencjału Redox ORP. XRSi8 uzdatnia wodę na poziomie molekularnym, czyli na poziomie cząsteczek wody przywracając jej naturalny smak i zapach. System wyposażono w trzy wkłady filtracji wstępnej, membranę wykonaną w technologii zogniskowanej odwróconej osmozy oraz liniowy wkład węglowy filtracji końcowej. Technologia odwróconej osmozy usuwa z wody 99% wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie wodociągowej czy studziennej. Są to zanieczyszczenia mechaniczne takie jak kamień, piasek, rdza itp., zanieczyszczenia chemiczne, substancje rakotwórcze, metale ciężkie i radioaktywne, pestycydy. Filtr jonizator usuwa z wody także  zanieczyszczenia organiczne w tym cysty, bakterie oraz wirusy. Poprzez dodatkowy wkład mineralizujący WaterCell™ XRSi8 przywraca naturalną zawartość soli mineralnych w wodzie, między innymi: jonów potasu, sodu, wapnia czy magnezu, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale również wartościową dla ludzkiego organizmu. Kolejnym etapem jest jonizacja wody polegająca na przepływie przez specjalny blok Redox. To właśnie tutaj zachodzi proces uwolnienia aktywnego wodoru, który odpowiada za korzystny spadek potencjału ORP wody, zmniejsza utlenialność i redukuje ilość wolnych rodników.

Redox ORP skala jonizatory WaterCell

Innowacyjna technologia #PureTech filtrów jonizatorów wody Redox ORP WaterCell™

 • blok Redox ORP odpowiada za korzystny spadek potencjału ORP wody, zmniejsza utlenialność i redukuje ilość wolnych rodników.
 • aktywna jonizacja wody, wzrost pH wody, zjonizowana woda alkaliczna
 • wkład mineralizujący nasyca wodę kompleksem potrzebnych minerałów takich jak: jony potasu, sodu, wapnia czy magnezu, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale i wartościową dla ludzkiego organizmu
 • odwrócona osmoza WaterCell™ dostarcza bardzo czystej wody najwyższej jakości
 • poprawia przyswajanie składników odżywczych, w tym co bardzo ważne minerałów pochodzenia organicznego
 • eliminuje kamień i osad z wody, sprzyja oszczędności energii oraz wydłuża żywotność sprzętu gospodarstwa domowego. Eliminuje problem kamienia w czajniku.
 • usuwa nieorganiczne minerały z wody. Minerały nieorganiczne nie są przyswajalne przez organizm człowieka. Są to między innymi minerały odpowiedzialne za twardość wody i powstawanie tzw. kamienia w wodzie
 • poprawia smak kawy, herbaty a także ulubionych potraw. Likwiduje tzw. „kożuch” widoczny w herbacie
 • działa niezwykle cicho, nie emituje żadnych dźwięków
 • filtry odwróconej osmozy zogniskowanej są najdoskonalszym obecnie znanym sposobem filtracji
 • filtry osmotyczne do wody stanowią najlepszą i rekomendowaną metodę uzdatniania wody kranowej dostępną w zastosowaniu domowym
 • systemem #DoubleProtection – podwójna ochrona przed wirusami i bakteriami.

Filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ XRSi8 – stopnie filtracji

filtracja mechaniczna watercellPierwszy stopień filtracji
Mechaniczny wkład filtracji wstępnej usuwa nierozpuszczalne w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne, np. piasek, rdzę, muł, itd.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja weglem aktywnym watercellDrugi stopień filtracji
Wkład z węglem aktywnym na trwałe usuwa z wody: chlor, pestycydy, materiały organiczne, niektóre rodzaje soli oraz metale ciężkie.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja mechaniczna watercellTrzeci stopień filtracji
Piankowy wkład filtracji mechanicznej usuwa zanieczyszczenia o rozmiarze do 1 μm (jedna tysięczna milimetra), np. pyłki kwiatów, drobiny piasku i pyłu.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja osmotyczna watercellCzwarty stopień filtracji
Membrana osmotyczna filtracji zogniskowanej to najważniejszym elementem systemu. Filtracja wody odbywa się na poziomie cząsteczek wody. Z wody na trwałe usunięte zostają wszelkiego rodzaju substancje szkodliwe, w tym substancje rakotwórcze i radioaktywne.
Zalecana wymiana co około 4-6 lat

filtracja weglem aktywnym watercellPiąty stopień filtracji
Końcowy wkład liniowy węglowy nadaje wodzie naturalny świeży smak i kolor. Dodatkowo woda odzyskuje naturalny, neutralny zapach.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja mineralizacja watercellSzósty stopień filtracji
Wkład mineralizujący nasyca wodę jonami soli mineralnych. Wkład mineralizujący wzbogaca wodę wyłącznie w naturalne minerały, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale i wartościową dla ludzkiego organizmu. Poprawia w ten sposób smak wody. Wkład mineralizujący dodatkowo podnosi pH wody co czyni ją wodą alkaliczną. W zjonizowanej wodzie alkalicznej znajdują się łatwo przyswajalne jony metali alkalicznych (potas, sód, wapń, magnez). Należy pamiętać, że wszystkie główne płyny naszego organizmu (takie jak krew, płyn mózgowy, limfa, płyn komórkowy itd.) są lekko alkaliczne. Bardzo ważne są parametry krwi. Organizm może prawidłowo funkcjonować tylko wtedy, gdy krew posiada lekko alkaliczny odczyn (pH w przedziale 7,35–7,45). Nawet małe przekroczenie tych wartości jest dla nas bardzo niebezpieczne. Dlatego, gdy codziennie pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną, nasz organizm otrzymuje „koktajl” odpowiednich jonów, niezbędnych do utrzymania środowiska alkalicznego.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

redox orp watercellSiódmy stopień filtracji
Blok jonizacji Redox ORP odpowiada za korzystny spadek potencjału ORP wody, zmniejsza utlenialność i redukuje ilość wolnych rodników. Podnosi pH wody, produkuje zjonizowaną wodę alkaliczną. Gdy pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną, nasz organizm otrzymuje dodatkową ilość wolnych elektronów, które łączą się z wolnymi rodnikami. W ten sposób wolne rodniki przestają być aktywne, zmniejsza się ich szkodliwe działanie, a zdrowe komórki są dodatkowo chronione, droga do ich mutacji zostaje zamknięta. W konsekwencji wzmacniamy nasz system immunologiczny a procesy starzenia ulegają spowolnieniu. W zależności od konfiguracji, filtr jonizator WaterCell może być wyposażony w dwa rodzaje bloków jonizacji Redox ORP: Mini lub Maxi. Blok jonizacji Redox Mini posiada potencjał ORP od 0 do –200 mV, podczas gdy blok jonizacji Redox Maxi posiada potencjał ORP od –50 do –400 mV.

doubleprotection watercellÓsmy stopień filtracji
#DoubleProtection – systemem podwójnej ochrony przed wirusami i bakteriami. System #DoubleProtection to innowacja WaterCell™, niedostępna u innych producentów filtrów jonizatorów.

manometr RO watercellManometr – opcjonalnie
Manometr. Dla bezpieczeństwa i wygody filtr jonizator XRSi8 może być dodatkowo wyposażony w manometr. Manometr umożliwia ciągły pomiar ciśnienia roboczego wody. Ułatwia obsługę serwisu i kontrolę urządzenia po wymianie wkładów filtracyjnych.

Chcesz aby filtr jonizator pasował do Twojej kuchni?

Dobierz odpowiednią baterię, kran, wylewkę do swojego filtra jonizatora wody WaterCell™

Filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ XRSi8 może być wyposażony w następujące rodzaje kraników / wylewek:

 • klasyczny kranik wylewka ceramiczna filtra wody podwójna CF2C
 • nowoczesny kranik wylewka ceramiczna filtra wody podwójna modern CF2M
 • kranik wylewka filtra wody podwójna wykonana ze stali nierdzewnej CF2SS
 • bateria wylewka filtra wody trójdrożna CF3M (woda ciepła, zimna z sieci, woda filtrowana)
 • bateria wylewka filtra wody czterodrożna CF4M (woda ciepła, zimna z sieci, woda filtrowana, woda zmineralizowana, zjonizowana)
 • Baterie, krany, wylewki do filtrów jonizatorów wody dostępne są chromowane, satynowe, w stali nierdzewnej, w kolorze białym, w kolorze czarnym, w kolorze mosiężnym. Zapytaj o szczegóły.

Dane techniczne filtra jonizatora wody Redox ORP

Model filtra: WaterCell™ XRSi8
Ilość stopni filtracji: 8 stopni filtracji
Technologia: hiperfiltracja zogniskowana
Temperatura robocza wody: od +2° C do +38° C
Ciśnienie robocze: od 2,5 do 6,0 bar
Wydajność: 280 l/doba
Rodzaje wkładów filtracyjnych: wkład filtracji mechanicznej – wkład węglowy – wkład mechanicznymembrana osmotyczna – wkład liniowy węglowy końcowy – wkład mineralizator – blok jonizacji Redox – system #DoubleProtection
Wymiana wkładów filtracyjnych: wkłady filtracji mechanicznej co 6 miesięcy – wkład węglowy co 6 miesięcy – membrana osmotyczna co 7000 litrów (około co 4-6 lat) – końcowy wkład węglowy co 6 miesięcy – wkład mineralizujący co 6 miesięcy – blok Redox mini 2″ co 6 miesięcy; blok Redox maxi 2,5″ co 12 miesięcy (w zależności od modelu) – system #DoubleProtection co 6 miesięcy
Maksymalne zasolenie wody: 1000 ppm (1 g/l)
  * przy spełnieniu następujących warunków: twardość < 85 mg/l; TDS < 1000 ppm; wolny chlor < 0,1 ppm; SDI < 5; pH 3 – 11; żelazo Fe < 0,01 mg/l; mangan Mn < 0,05 mg/l; mętność < 1NTU

Filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ jest doskonałą alternatywą dla bardzo drogich systemów jonizujących wodę które często kosztują kilka tysięcy złotych. Filtr jonizator powoduje wzrost pH wody, wzrost aktywnego wodoru, redukcję ORP, usuwa wolne rodniki. Filtr jonizator produkuje alkaliczną  wodę jonizowaną. Zapewnia ujemny ORP. Dostarcza alkaliczną wodę nawet do -500 mV oraz minerały niezbędne dla zachowania zdrowia i kondycji.

Tagi: filtr RO8, jonizator wody, filtry do wody producent, filtry do wody pitnej, uzdatnianie wody, jonizator wody producent, filtr RO odwróconej osmozy produkcja, odwrócona osmoza, woda alkaliczna, woda zjonizowana, wkład membranowy do filtrów RO, water filter ionizer manufacturer, filtry odwróconej osmozy, Umkehrosmose Ionisator Produzent, filtry cena, oczyszczanie i jonizacja wody, wkłady do filtrów do wody, reverse osmosis manufacturer, water softener, zmiękczanie wody, twarda woda, filtry mechaniczne, alkaliczna woda, czysta woda, najlepsze filtry jonizatory do wody, wkłady węglowe, jak usunąć kamień w czajniku, фильтры для воды производитель, jak skutecznie filtrować wodę, wkład mineralizator, Wasserfilter Ionisator Produktion, wymiana i serwis filtra jonizatora wody, wkład membranowy do filtrów RO, skuteczne filtry do wody, jaki filtr do wody, strukturyzacja wody, membrana osmotyczna.

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: