Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Alba biała

Kran bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Mera Alba biała z podłączeniem do wody filtrowanej.

Kran bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Alba w kolorze białym świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni. Biała bateria Mera Nero zachowuje dodatkowo pełną funkcjonalność nowoczesnej armatury kuchennej – bateria trójdrożna dwuobwodowa posiada oprócz tradycyjnego podłączenia wody ciepłej i zimnej z sieci, dodatkowe trzecie podłączenie do wody filtrowanej z filtra do wody. Ta funkcjonalność pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu bez konieczności instalowania dodatkowej, drugiej wylewki do samego filtra do wody.

Biała armatura i baterie kuchenne w kolorze białym doskonale nadają się do nowoczesnych wnętrz. Pasują do białych mebli i podkreślają ich elegancję. Biała armatura stanowi prawdziwą ozdobę kuchni. Biały jest kolorem skromnym i eleganckim zarazem.

Biały to niewątpliwie jeden z najbardziej efektownych kolorów. Można tworzyć z jego zastosowaniem kontrastowe kompozycje. Blaty kuchenne wykonane z białego granitu prezentują się wprost nieziemsko. Biała bateria Mera Alba w wykończeniu biały granit doskonale podkreśla styl wnętrza i świetnie kontrastuje z ciemniejszymi kolorami. Struktura jest dość widoczna – bateria kuchenna trójdrożna Alba ma drobniutkie, ciemne uziarnienie nadające jej eleganckiego charakteru.

Armatura w kolorze białym – efektowny styl i praktyczne rozwiązanie

Bateria Mera Alba w kolorze białym to nie tylko design, lecz również praktyczne rozwiązanie: instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Biały kran Mera Alba jest baterią trójdrożną, dwuobwodową, dwufunkcyjną, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej baterii. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Mera i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria kuchenna Mera Alba jest na tyle wysoka, że bez problemu wstawisz pod nią czajnik do napełnienia filtrowaną wodą. Filtrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia. Dodatkowo potrawy, kawa czy herbata przygotowane na bazie krystalicznie czystej filtrowanej wody, oddają swój naturalny, pełny smak i aromat.

Bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Mera wyposażona jest w dwa niezależne obwody i dwa perlatory: 

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Wbrew pozorom jasna armatura Mera Alba jest łatwa w utrzymaniu czystości. Nie widać na niej zabrudzeń, gdyż widoczna jest na niej ciemniejsza struktura w postaci delikatnych uziarnień.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Alba w kolorze białym pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy i membranowych jonizatorów wody ORP Redox

Armatura kuchenna Mera Alba w kolorze białym wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: kolor biały granit

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa MERA
Model:MERA ALBA biała – kod produktu CF3MRW
Wykończenie:Kolor biały granit
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 310 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: