Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi9

Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi9 WaterCell™ to źródło naturalnej, zjonizowanej alkalicznej wody. Alkaliczna i zjonizowana woda to najlepszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej, ciesząc się dobrą kondycją fizyczną, młodzieńczym wyglądem i wigorem.

Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi9 to źródło krystalicznie czystej wody alkalicznej, wzbogaconej w minerały niezbędne dla zdrowego i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zjonizowana woda alkaliczna posiada ujemny potencjał ORP, oczyszcza z toksyn, nawadnia komórki, zapewnia dostarczenie dodatkowych ilości tlenu. Filtr jonizator wody Redox ORP XRSi9 usuwa wolne rodniki oraz remineralizuje wodę przywracając zbalansowaną, naturalną zawartość soli mineralnych i alkalicznych mikroelementów.

Znasz to uczucie: brak energii i uczucie ciągłego zmęczenia?

Czujesz zmęczenie? a może masz problemy z libido? Twój progres na treningach nie jest widoczny, pomimo włożonego wysiłku? Czujesz, jakby twoje ciało było starsze niż wskazuje na to twój wiek biologiczny? Czy coraz trudniej jest Ci zachować naturalną witalność i energię organizmu.

Wolne rodniki i zakwaszenie organizmu

Wolne rodniki i zakwaszenie organizmu to poważna sprawa której nie należy bagatelizować. Mogą być one przyczyną wielu chorób. Wywołują stany chronicznego zmęczenia, problemy z koncentracją, choroby reumatyczne i wiele innych. Ponadto stwarzają dogodne środowisko do rozwoju komórek rakowych, zwiększając ryzyko zachorowania na nowotwory. Wolne rodniki odpowiadają za tzw. stres oksydacyjny, niszczą żywe komórki, przyspieszają reakcje starzenia. Przypatrzmy się procesowi rdzewienia kawałka metalu. To jest właśnie utlenianie (oksydacja) metalu. Owoce czy mięso psują się także na skutek oksydacji. Utlenianie to proces niszczącym strukturę żywych tkanek i materiałów. Jeśli chcesz utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, musisz zadbać o zmniejszenie destrukcyjnego wpływu wolnych rodników. Organizm posiada własny system regulujący, potrafiący neutralizować nadmiar kwasów. Gdy brakuje minerałów alkalicznych, są one pożyczane z organów wewnętrznych. To powoduje zachwianie równowagi i nadwyżkę substancji kwasowych. W przypadku jednak przeciążenia, osłabieniu ulega system odpornościowy i stajemy się bardziej podatni na różnego rodzaju choroby.

Redox ORP skala jonizatory WaterCell

Jak przezwyciężyć wolne rodniki i zakwaszenie organizmu ?

Nawet silnie zakwaszony organizm możesz przywrócić do równowagi kwasowo-zasadowej. Najlepszym sposobem jest zwiększenie spożycia produktów alkalicznych, które neutralizują szkodliwy wpływ nadmiaru kwasów. Do produktów alkalicznych zaliczamy między innymi owoce, warzywa, kasze. Dietetycy zalecają picie wody, unikanie zaś napojów gazowanych czy sztucznych soków z kartonu. Tymczasem pijąc wodę, mało kto zastanawia się, czy ma ona właściwości utleniające czy też alkaliczne, anty-utleniające.

Zjonizowana woda alkaliczna – filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ XRSi9

Zwykle nie zwracamy uwagi na coś takiego jak potencjał Redox w wodzie do picia. Woda w organizmie człowieka ma ORP na poziomie -100 do -200. Jednak woda, którą pijemy, zwykle ma dodatnie ORP. Kiedy pijesz wodę z dodatnim ORP, organizm zużywa energię, aby obniżyć ORP do poziomu naturalnego i zapobiec procesowi utleniania, który niszczy wszystko w twoim ciele. Podobnie ogromne znaczenie ma zachowanie odpowiedniego, alkalicznego pH naszego organizmu, a szczególnie krwi. Dla poprawnego funkcjonowania nasz organizm potrzebuje utrzymać pH krwi w wąskim zakresie 7,35–7,45. Stąd tak ważne picie odpowiedniej jakości wody, która stanowi 70% naszego ciała, a nawet do 90% naszej krwi. Woda alkaliczna z ujemnym ORP nie tylko zmniejsza utlenianie, ale także oszczędza organizmowi dodatkowej pracy. Ujemne ORP sprawia że woda z aktywnego utleniacza zmienia się w niezwykle efektywny anty-utleniacz. Ta cecha sprawia, że zyskuje ona pewne właściwości lecznicze stąd częsta nazwa WODA MŁODOŚCI lub WODA DŁUGOWIECZNOŚCI.

Filtry jonizatory wody Redox ORP WaterCell™ to najprostszy i najlepszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej, ciesząc się dobrą kondycją fizyczną, młodzieńczym wyglądem i wigorem. Bez względu na to czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bez względu na twój wiek, bez względu na to czy cieszysz się dobrym zdrowiem czy nie, podziękujesz sobie za decyzję zakupu filtra jonizatora wody Redox ORP WaterCell™.

filtry redox WaterCell ujemne ORP a dodatnie ORP WaterCell
Migracja elektronów w wodzie o ujemnym i dodatnim ORP

Dziewięciostopniowy filtr jonizator wody Redox ORP XRSi9

Dziewięciostopniowy filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell XRSi9  wykorzystuje technologię hiperfiltracji #PureTech podnosząc pH wody oraz jakość potencjału Redox ORP. XRSi9 uzdatnia wodę na poziomie molekularnym, czyli na poziomie cząsteczek wody przywracając jej naturalny smak i zapach. System wyposażono w trzy wkłady filtracji wstępnej, membranę wykonaną w technologii zogniskowanej odwróconej osmozy oraz liniowy wkład węglowy filtracji końcowej. Technologia odwróconej osmozy usuwa z wody 99% wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie wodociągowej czy studziennej. Są to zanieczyszczenia mechaniczne takie jak kamień, piasek, rdza itp., zanieczyszczenia chemiczne, substancje rakotwórcze, metale ciężkie i radioaktywne, pestycydy. Filtr jonizator usuwa z wody także  zanieczyszczenia organiczne w tym cysty, bakterie oraz wirusy. Poprzez dodatkowy wkład mineralizujący WaterCell™ XRSi9 przywraca naturalną zawartość soli mineralnych w wodzie, między innymi: jonów potasu, sodu, wapnia czy magnezu, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale również wartościową dla ludzkiego organizmu. Ósmy stopień filtracji: moduł strukturyzator przywraca naturalną heksagonalną strukturę wody, wykorzystując do tego energię spektrum światła słonecznego. Uwolniona energia sprzyja odbudowie systemu immunologicznego organizmu człowieka, pozytywnie wpływają na system krwionośny oraz sprzyjają rozwojowi nowych komórek. Kolejnym etapem jest jonizacja wody polegająca na przepływie przez specjalny blok Redox. To właśnie tutaj zachodzi proces uwolnienia aktywnego wodoru, który odpowiada za korzystny spadek potencjału ORP wody, zmniejsza utlenialność i redukuje ilość wolnych rodników.

ORP redox pH wody water pH WaterCell

Innowacyjna technologia #PureTech filtrów jonizatorów wody Redox ORP WaterCell™

 • blok Redox ORP odpowiada za korzystny spadek potencjału ORP wody, zmniejsza utlenialność i redukuje ilość wolnych rodników.
 • aktywna jonizacja wody, wzrost pH wody, zjonizowana woda alkaliczna
 • bioceramiczny moduł strukturyzacji wody odbudowuje naturalną heksagonalną strukturę wody, wykorzystując energię spektrum światła słonecznego. Ceramiczne perełki bioceramiki emitują promieniowanie w zakresie widma podczerwieni Far Infrared Rays, które prowadzi do rezonansu z cząsteczkami wody i innymi cząsteczkami organicznymi. Uwolniona energia sprzyja odbudowie systemu immunologicznego organizmu, pozytywnie wpływają na system krwionośny oraz sprzyjają rozwojowi nowych komórek.
 • pod wpływem promieniowania bioceramicznego modułu strukturyzacji, klastry zjonizowanej wody alkalicznej przyjmują strukturę 6 cząstek (struktura heksagonalna wody), podczas gdy woda z kranu składa się zwykle z klastrów od 10 do 13 cząstek. Z tego powodu zjonizowana woda alkaliczna jest, można powiedzieć bardziej „ciekła”, przez co łatwiej przenika się do krwi i przez błony komórek.
 • dzięki strukturze heksagonalnej, zjonizowana woda alkaliczna o wiele łatwiej niż zwykła woda przedostaje się do tkanek, uczestniczy w ich bezpośrednich procesach życiowych, szybciej dostarcza komórkom pokarm oraz tlen, ułatwia wydalanie toksyn.
 • wkład mineralizujący nasyca wodę kompleksem potrzebnych minerałów takich jak: jony potasu, sodu, wapnia czy magnezu, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale i wartościową dla ludzkiego organizmu
 • odwrócona osmoza WaterCell™ dostarcza bardzo czystej wody najwyższej jakości
 • poprawia przyswajanie składników odżywczych, w tym co bardzo ważne minerałów pochodzenia organicznego
 • eliminuje kamień i osad z wody, sprzyja oszczędności energii oraz wydłuża żywotność sprzętu gospodarstwa domowego. Eliminuje problem kamienia w czajniku.
 • usuwa nieorganiczne minerały z wody. Minerały nieorganiczne nie są przyswajalne przez organizm człowieka. Są to między innymi minerały odpowiedzialne za twardość wody i powstawanie tzw. kamienia w wodzie
 • poprawia smak kawy, herbaty a także ulubionych potraw. Likwiduje tzw. „kożuch” widoczny w herbacie
 • działa niezwykle cicho, nie emituje żadnych dźwięków
 • filtry odwróconej osmozy zogniskowanej są najdoskonalszym obecnie znanym sposobem filtracji
 • filtry osmotyczne do wody stanowią najlepszą i rekomendowaną metodę uzdatniania wody kranowej dostępną w zastosowaniu domowym
 • systemem #DoubleProtection – podwójna ochrona przed wirusami i bakteriami.

Chcesz aby filtr jonizator pasował do Twojej kuchni?

Dobierz odpowiednią baterię, kran, wylewkę do swojego filtra jonizatora wody WaterCell™

Filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ XRSi9 może być wyposażony w następujące rodzaje kraników / wylewek:

 • klasyczny kranik wylewka ceramiczna filtra wody podwójna CF2C
 • nowoczesny kranik wylewka ceramiczna filtra wody podwójna modern CF2M
 • kranik wylewka filtra wody podwójna wykonana ze stali nierdzewnej CF2SS
 • bateria wylewka filtra wody trójdrożna CF3M (woda ciepła, zimna z sieci, woda filtrowana)
 • bateria wylewka filtra wody czterodrożna CF4M (woda ciepła, zimna z sieci, woda filtrowana, woda zmineralizowana, zjonizowana)
 • Baterie, krany, wylewki do filtrów jonizatorów wody dostępne są chromowane, satynowe, w stali nierdzewnej, w kolorze białym, w kolorze czarnym, w kolorze mosiężnym. Zapytaj o szczegóły.

Filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ XRSi9 – stopnie filtracji

filtracja mechaniczna watercellPierwszy stopień filtracji
Mechaniczny wkład filtracji wstępnej usuwa nierozpuszczalne w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne, np. piasek, rdzę, muł, itd.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja weglem aktywnym watercellDrugi stopień filtracji
Wkład z węglem aktywnym na trwałe usuwa z wody: chlor, pestycydy, materiały organiczne, niektóre rodzaje soli oraz metale ciężkie.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja mechaniczna watercellTrzeci stopień filtracji
Piankowy wkład filtracji mechanicznej usuwa zanieczyszczenia o rozmiarze do 1 μm (jedna tysięczna milimetra), np. pyłki kwiatów, drobiny piasku i pyłu.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja osmotyczna watercellCzwarty stopień filtracji
Membrana osmotyczna filtracji zogniskowanej to najważniejszym elementem systemu. Filtracja wody odbywa się na poziomie cząsteczek wody. Z wody na trwałe usunięte zostają wszelkiego rodzaju substancje szkodliwe, w tym substancje rakotwórcze i radioaktywne.
Zalecana wymiana co około 4-6 lat

filtracja weglem aktywnym watercellPiąty stopień filtracji
Końcowy wkład liniowy węglowy nadaje wodzie naturalny świeży smak i kolor. Dodatkowo woda odzyskuje naturalny, neutralny zapach.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja mineralizacja watercellSzósty stopień filtracji
Wkład mineralizujący nasyca wodę jonami soli mineralnych. Wkład mineralizujący wzbogaca wodę wyłącznie w naturalne minerały, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale i wartościową dla ludzkiego organizmu. Poprawia w ten sposób smak wody. Wkład mineralizujący dodatkowo podnosi pH wody co czyni ją wodą alkaliczną. W zjonizowanej wodzie alkalicznej znajdują się łatwo przyswajalne jony metali alkalicznych (potas, sód, wapń, magnez). Należy pamiętać, że wszystkie główne płyny naszego organizmu (takie jak krew, płyn mózgowy, limfa, płyn komórkowy itd.) są lekko alkaliczne. Bardzo ważne są parametry krwi. Organizm może prawidłowo funkcjonować tylko wtedy, gdy krew posiada lekko alkaliczny odczyn (pH w przedziale 7,35–7,45). Nawet małe przekroczenie tych wartości jest dla nas bardzo niebezpieczne. Dlatego, gdy codziennie pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną, nasz organizm otrzymuje „koktajl” odpowiednich jonów, niezbędnych do utrzymania środowiska alkalicznego.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja strukturyzacja watercellSiódmy stopień filtracji
Bioceramiczny moduł strukturyzacji wody przyczynia się do uwolnienia energii oraz poprawy stanu układu krwionośnego oraz immunologicznego a tym samym całego organizmu. Ceramiczne perełki bioceramiki emitują promieniowanie w zakresie widma podczerwieni Far Infrared Rays, które prowadzi do rezonansu z cząsteczkami wody i innymi cząsteczkami organicznymi. Uwolniona energia sprzyja odbudowie systemu immunologicznego organizmu, pozytywnie wpływają na system krwionośny oraz sprzyjają rozwojowi nowych komórek. Cząstki wody mają niezwykłą właściwość, łączą się ze sobą w struktury, tworząc tzw. klastry. Pod wpływem promieniowania bioceramicznego modułu strukturyzacji, klastry zjonizowanej wody alkalicznej przyjmują strukturę 6 cząstek (struktura heksagonalna), podczas gdy klastry wody z kranu składają się zwykle z 10 – 13 cząstek. Z tego powodu zjonizowana woda alkaliczna jest, można powiedzieć bardziej „ciekła”, przez co łatwiej przenika się do krwi i przez błony komórek. Dzięki strukturze heksagonalnej, zjonizowana woda alkaliczna o wiele łatwiej niż zwykła woda przedostaje się do tkanek, uczestniczy w ich bezpośrednich procesach życiowych, szybciej dostarcza komórkom pokarm oraz tlen, ułatwia wydalanie toksyn.
Wymiana co około 12 miesięcy

redox orp watercellÓsmy stopień filtracji
Blok jonizacji Redox ORP odpowiada za korzystny spadek potencjału ORP wody, zmniejsza utlenialność i redukuje ilość wolnych rodników. Podnosi pH wody, produkuje zjonizowaną wodę alkaliczną. Gdy pijemy zjonizowaną wodę alkaliczną, nasz organizm otrzymuje dodatkową ilość wolnych elektronów, które łączą się z wolnymi rodnikami. W ten sposób wolne rodniki przestają być aktywne, zmniejsza się ich szkodliwe działanie, a zdrowe komórki są dodatkowo chronione, droga do ich mutacji zostaje zamknięta. W konsekwencji wzmacniamy nasz system immunologiczny a procesy starzenia ulegają spowolnieniu. W zależności od konfiguracji, filtr jonizator WaterCell może być wyposażony w dwa rodzaje bloków jonizacji Redox ORP: Mini lub Maxi. Blok jonizacji Redox Mini posiada potencjał ORP od 0 do –200 mV, podczas gdy blok jonizacji Redox Maxi posiada potencjał ORP od –50 do –400 mV.

doubleprotection watercellDziewiąty stopień filtracji
#DoubleProtection – systemem podwójnej ochrony przed wirusami i bakteriami. System #DoubleProtection to innowacja WaterCell™, niedostępna u innych producentów filtrów jonizatorów.

manometr RO watercellManometr – opcjonalnie
Manometr. Dla bezpieczeństwa i wygody filtr jonizator XRSi8 może być dodatkowo wyposażony w manometr. Manometr umożliwia ciągły pomiar ciśnienia roboczego wody. Ułatwia obsługę serwisu i kontrolę urządzenia po wymianie wkładów filtracyjnych.

Dane techniczne filtra jonizatora wody Redox ORP WaterCell™

Model filtra: WaterCell™ XRSi9
Ilość stopni filtracji: 9 stopni filtracji
Technologia: hiperfiltracja zogniskowana
Temperatura robocza wody: od +2° C do +38° C
Ciśnienie robocze: od 2,5 do 6,0 bar
Wydajność: 280 l/doba
Rodzaje wkładów filtracyjnych: wkład filtracji mechanicznej – wkład węglowy – wkład mechanicznymembrana osmotyczna – wkład liniowy węglowy końcowy – wkład mineralizator – bioceramiczny moduł strukturyzacji – blok jonizacji Redox – system #DoubleProtection
Wymiana wkładów filtracyjnych: wkłady filtracji mechanicznej co 6 miesięcy – wkład węglowy co 6 miesięcy – membrana osmotyczna co 7000 litrów (około co 4-6 lat) – końcowy wkład węglowy co 6 miesięcy – wkład mineralizujący co 6 miesięcy – bioceramiczny moduł strukturyzacji co 12 miesięcy – blok Redox mini 2″ co 6 miesięcy; blok Redox maxi 2,5″ co 12 miesięcy (w zależności od modelu) – system #DoubleProtection co 6 miesięcy
Maksymalne zasolenie wody: 1000 ppm (1 g/l)
  * przy spełnieniu następujących warunków: twardość < 85 mg/l; TDS < 1000 ppm; wolny chlor < 0,1 ppm; SDI < 5; pH 3 – 11; żelazo Fe < 0,01 mg/l; mangan Mn < 0,05 mg/l; mętność < 1NTU

Filtr jonizator wody Redox ORP WaterCell™ jest doskonałą alternatywą dla bardzo drogich systemów jonizujących wodę które często kosztują kilka tysięcy złotych. Filtr jonizator powoduje wzrost pH wody, wzrost aktywnego wodoru, redukcję ORP, usuwa wolne rodniki. Filtr jonizator produkuje alkaliczną  wodę jonizowaną. Zapewnia ujemny ORP. Dostarcza alkaliczną wodę nawet do -500 mV oraz minerały niezbędne dla zachowania zdrowia i kondycji.

Dodatkowo filtr jonizator WaterCell™ nie potrzebuje podłączenia energii elektrycznej. Można go bezpiecznie używać nie martwiąc się o przepięcia i rachunki za prąd.

Wyjątkowość filtra jonizatora WaterCell™ polega także na tym, że jest on zarówno filtrem (oczyszcza wodę, wzbogaca w dobroczynne minerały) oraz jonizatorem (produkuje wodę jonizowaną o alkalicznym pH).

Tagi: filtr odwrócona osmoza RO9, jonizator wody, filtry do wody producent, filtry do wody pitnej, zjonizaowana woda alkaliczna uzdatnianie wody, jonizator wody producent, filtr RO odwróconej osmozy produkcja, odwrócona osmoza, woda alkaliczna, woda zjonizowana, wkład membranowy do filtrów RO, water filter ionizer manufacturer, jaki kran do filtra wody, filtry odwróconej osmozy, wylewka filtr odwróconej osmozy, Umkehrosmose Ionisator Produzent, filtry cena, oczyszczanie i jonizacja wody, wkłady do filtrów do wody, reverse osmosis manufacturer, water softener, zmiękczanie wody, bateria potrójna, twarda woda, filtry mechaniczne, alkaliczna woda, czysta woda, bateria czwórdrożna czterodrożna, najlepsze filtry jonizatory do wody, wkłady węglowe, jak usunąć kamień w czajniku, фильтры для воды производитель, jak skutecznie filtrować wodę, wkład mineralizator, Wasserfilter Ionisator Produktion, wymiana i serwis filtra jonizatora wody, wkład membranowy do filtrów RO, skuteczne filtry do wody, jaki filtr do wody, strukturyzacja wody, membrana osmotyczna, redox orp.

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: