Zmiękczacze domowe

WaterCell-water-filter

Zmiękczacze domowe do wody

Zmiękczacze domowe do wody to precyzyjne urządzenia dedykowane do filtracji wody twardej. Zapewniając skuteczne zmiękczanie wody dla domów jednorodzinnych oraz firm. Zmiękczacze do wody doskonale sprawdzają gdy potrzeba usunąć kamień z wody w kuchni, czajniku, kotłowni, kabinie prysznicowej, dla systemów grzewczych, centralnego ogrzewania, układów chłodzenia i innych procesów technologicznych.

Zmiękczacz wody WaterCell™ zmiękczy wodę a ponadto przedłuży żywotność urządzeń grzewczych i AGD. Zmiękczając wodę w prosty sposób możesz zmniejszyć zużycie środków piorących i czyszczących nawet o 60 – 65% a także zredukować koszty związane z ogrzewaniem nawet do 20%.

Najlepszy gdy masz problem z twardą wodą.

Twarda woda to problem sporej liczy polskich domostw. Podstawowym zadaniem zmiękczacza jest eliminacja twardości wody, czyli soli wapnia i magnezu, które osadzając się w urządzeniach gospodarstwa domowego i instalacji wodnej. Osadzanie soli twardości wody następuje szczególnie pod wpływem temperatury i zwiększa awaryjność urządzeń i instalacji wodnych oraz co nie mnie ważne zużycie energii.

Zmiękczacze wody WaterCell™ sprawią, że Twoja wodą będzie miękka. Zniknie uporczywy osad z kamienia, zabrudzenia na armaturze, ślady kamienia na szklankach, sztućcach i naczyniach po myciu w zmywarce. Instalując zmiękczacz wody chronisz instalacje oraz urządzenia AGD przed zniszczeniem oraz zaoszczędzisz na detergentach.
Zmiękczacz do wody usuwa problem kamienia z wanien, umywalek i armatury.

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczy jak wygląda chromowany kran po kilku dniach użytkowania twardej wody lub szklana kabina prysznicowa. Po zastosowaniu zmiękczacza wody WaterCell™ powierzchnie w naszej łazience stają się łatwiejsze do czyszczenia, a po umyciu pozostaną dłużej czyste.

W celu zapewnienia długotrwałej i bezawaryjnej pracy zmiękczacze wody WaterCell™ serii XS wyposażono w nowatorskie obrotowe dyski ceramiczne odporne na ścieranie i korozję. Oznacza to że serce Twojego zmiękczacza nigdy nie skoroduje pozwalając ci cieszyć się miękką wodą. Dodatkowo technologia dysków ceramicznych zapewnia doskonałe uszczelnienie wewnątrz sterownika gwarantując tym samym jego długotrwałe i bezawaryjne działanie. Nowoczesne oprogramowanie kontroluje proces zmiękczania w oparciu o czas oraz objętość uzdatnionej wody.

Technologia zmiękczania wody

Nowoczesne zmiękczacze wody zapewniają łatwy i szybki montaż, intuicyjne menu, wybór rodzaju regeneracji: objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa, czasowa oraz opcja inteligentnej regeneracji. Automatyczny sterownik z nowoczesnym oprogramowaniem umożliwia manualne wywołanie regeneracji oraz przerwanie płukania złoża.
Głowica zmiękczacza wyposażona jest w By-pass, który umożliwia szybkie wypięcie zmiękczacza z instalacji wodnej. Dodatkowo by-pass posiada pokrętło do mieszania wody zmiękczonej z surową.
Złożem filtracyjnym wykorzystanym w procesie zmiękczania wody jest najwyższej jakości żelowa, polistyrenowa żywica jonowymienna w postaci granulatu (kationit). Może być ona wykorzystywana w celach przemysłowych jak i spożywczych (np. w domu lub przy przetwarzaniu produktów spożywczych).

Pierwszy zmiękczacz wody na Twoją kieszeń.

Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu, udało nam się zaprojektować urządzenie tak, aby koszty zakupu były jak najmniejsze. Dodatkowo tylko teraz przy zamówieniu online oferujemy dodatkowe 2% rabatu.

Wybierz zmiękczacz domowy do wody WaterCell™ najlepiej dopasowany do twoich potrzeb:

 

Zmiekczacz wody XS10 WaterCell

Zmiękczacz wody WaterCell™ XS10

doskonale sprawdzają się w gospodarstwie domowym 1-2 osobowym. Eliminują osad i kamień z wody co sprzyja oszczędności. Miękka woda to także lepiej odżywiona i wyglądająca skóra i włosy.

Zmiekczacz wody XS20 WaterCell

Zmiękczacz wody WaterCell™ XS20

doskonale sprawdzają się w domu w rodzinie 3-5 osobowej jak i w małej firmie. Eliminują osad i kamień kotłowy z wody co sprzyja oszczędności energii, sprzętu gospodarstwa domowego, instalacji grzewczej, rur i armatury.

WaterCell XS30 water softener

Zmiękczacz wody WaterCell™ XS30

doskonale sprawdza się w domu dla 4-7 osób jak i w małej firmie. Zawartość złoża 30l zapewnia większą wydajność urządzenia. Eliminuje osad i kamień kotłowy z wody co sprzyja oszczędności energii, sprzętu gospodarstwa domowego, instalacji grzewczej, rur i armatury.

Tagi: zmiękczacz do wody, zmiękczacze wody, żywica jonowymienna, problem z twardą wodą, filtr do wody, filtry do wody dla przemysłu, kationit silnie kwaśny, watersoftener, jak skutecznie filtrować wodę, uzdatnianie wody, kamień kotłowy, odwrócona osmoza, filtry do wody pitnej, filtry przemysłowe, filtry odwróconej osmozy, jak usunąć kamień w czajniku, skuteczne filtry do wody, filtry cena, twarda woda, industrialfilters, oczyszczanie wody, filtry na cały dom, reverseosmosis, zmiękczanie wody, filtry mechaniczne, jaki filtr do wody do kamienia, jak pozbyć się kamienia w wodzie, zmiękczacz wody, wkład membranowy, minerały w wodzie, filtry węglowe, RO z minerałem i bioceramiką, wkład mineralizator, waterfilter, wymiana i serwis filtra wody, najlepsze filtry do wody, wkład mineralizujący, membrana osmotyczna.

Działamy na obszarze całego kraju. Wysyłki realizujemy także do naszych partnerów w całej Europie. Bliskość autostrad oraz dróg ekspresowych gwarantuje szybką dostawę. Nasza sieć to między innymi: Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Rawa Mazowiecka, Przemyśl, Piotrków Trybunalski, Białystok, Lublin, Hrubieszów, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Opoczno, Kutno, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Zgierz, Łask, Bielsko Biała, Rzeszów.