Filtry do wody

WaterCell-water-filter

Filtry do wody WaterCell™

Filtry do wody to wyspecjalizowane urządzenia pozwalające w domowych warunkach cieszyć się  nie tylko krystalicznie czystą wodą ale przede wszystkim wodą zdrową! Nowoczesne filtry do wody są wyposażone we wkłady filtracyjne mineralizacji wody, jonizatory wody, wkłady alkaliczne, bioceramiczne wkłady strukturyzacji wody.

Woda do picia powinna być bogata w składniki odżywcze oraz oczyszczona ze wszelkich toksycznych substancji. Jednak to nie wszystko. Zdrowa woda pomaga także utrzymać odpowiednie pH organizmu, czyli stosunek stężenia zasad i kwasów w naszym organizmie. To właśnie dzięki wodzie możliwy staje się transport tlenu, enzymów oraz wszystkich substancji mineralnych i soli. Dlatego tak bardzo od jakości wody zależy praca ludzkiego organizmu. Dzisiaj, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii filtracji zogniskowanej WaterCell™, każdy z nas może cieszyć się najwyższą jakością czystej wody.

Jeśli masz wątpliwości, czy stosować filtry do wody, przeczytaj co możesz zyskać:

1/. Filtrowana woda lepiej pachnie i smakuje. Filtry do wody potrafią w niemal 100% zmniejszyć zawarty w niej chlor, który nie tylko jest przyczyną drażniącego zapachu ale przede wszystkim niezdrowy dla organizmu.
2/. Filtry do wody zawierające węgiel aktywowany redukują rozpuszczone w wodzie pestycydy, herbicydy oraz zanieczyszczenia organiczne, które negatywnie wpływają na smak, zapach i wygląd wody. Węgiel aktywowany, ze względu na swoją zdolność adsorpcyjną, jest również wykorzystywany w medycynie. Jest to tak zwany węgiel leczniczy, który wiąże substancje znajdujące się w przewodzie pokarmowym, które powodują zatrucie pokarmowe i biegunkę. Są to m.in. toksyny bakteryjne, bakterie, leki i produkty gnilne.
3/. Jeżeli chcemy, by nasze filtry do wody miały dodatkowo właściwości bakteriobójcze, należy kupić filtry węglowe, które będą wzbogacone srebrem albo stopami miedzi i cynku.
4/. Filtry do wody zmniejszają twardość wody odpowiedzialną za narastanie tzw. kamienia na dnie czajnika. Zniknie uporczywy osad z kamienia, zabrudzenia na armaturze, ślady kamienia na szklankach, sztućcach i naczyniach po myciu w zmywarce. Instalując zmiękczacz wody chronisz instalacje oraz urządzenia AGD przed zniszczeniem oraz zaoszczędzisz na detergentach. Filtr do wody usuwa problem kamienia z wanien, umywalek i armatury.
5/. Ponieważ filtrowana woda kranowa jest bardziej miękka, tym samym kawa i herbata zaparzają się lepiej, a na herbacie nie powstaje oleisty, gorzki osad.
6/. Przygotowywane na bazie filtrowanej wody potrawy są zdrowsze i smaczniejsze, a warzywa zachowują swoje naturalne kolory.
7/. Filtry odżelaziające zawierają drobnoziarnisty granulat. Dzięki jego właściwościom jony żelaza są usuwane z wody, co sprawia, że traci ona nieprzyjemny, metaliczny smak. Staje się tym samym bezpieczna nie tylko dla człowieka, ale i dla sprzętów AGD. Filtry do wody usuwają uporczywe problemy rdzawych śladów na wannie i zlewie.
8/. Filtry do wody zmniejszają ilość ołowiu i innych metali ciężkich niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka.
9/. Taniej jest po prostu filtrować wodę kranową wykorzystywaną do przygotowania napojów i potraw niż kupować wodę butelkowaną. Mniej kupionych butelek z wodą oznacza także zmniejszenie ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Wybierz filtr do wody WaterCell™ najlepiej dopasowany do twoich potrzeb:

Filtry do wody RO XRS6 WaterCell

Filtry do wody RO WaterCell™ serii XRS

dokonują filtracji wody na poziomie cząsteczek wody. Dostarczają bardzo czystej wody najwyższej jakości. Technologia filtracji zogniskowanej oczyszcza wodę usuwając między innymi metale ciężkie, substancje rakotwórcze i radioaktywne. Poprawiają przyswajanie minerałów pochodzenia organicznego.
Więcej

Zmiekczacz wody XS10 WaterCell

Zmiękczacze domowe wody WaterCell™ serii XS

doskonale sprawdzają się w gospodarstwie domowym. Eliminują osad i kamień z wody co sprzyja oszczędności. Miękka woda to także lepiej odżywiona i wyglądająca skóra i włosy.
Więcej

WaterCell XS40 water softener

Zmiękczacze przemysłowe wody WaterCell™

Zmiękczacze dla przemysłu. Sterowanie czasowo-objętościowe. Eliminują osad i kamień kotłowy z wody co sprzyja oszczędności energii, sprzętu AGD, instalacji grzewczej, rur i armatury.
Więcej

Filtry do wody RO XRS7 WaterCell

Jonizatory wody

Jonizatory wody to automatyczne, nowoczesne filtry produkujące dwa rodzaje wody: woda alkaliczna (potocznie zwana wodą żywą) a także woda kwasowa (posiadające działania antybakteryjne, stosowana choćby do mycia twarz).
Więcej

Filtry łazienkowe

Filtry łazienkowe

Filtry łazienkowe to dedykowane filtry do uzdatniania wody przeznaczonej do kąpieli. Szczególnie polecane dla dzieci oraz osób o delikatnej, wrażliwej skórze, dbających o cerę i włosy.
Więcej

Filtry akwarystyczne

Filtry akwarystyczne

Filtry akwarystyczne RO WaterCell™ to przenośne systemy filtracji wody akwariowej. Kompaktowe i poręczne zapewnia czystą wodę do wszystkich zabiegów akwarystycznych. Filtry świetnie nadają się zarówno do przygotowywania wody dla akwariów morskich, jak również słodkowodnych.
Więcej

Dystrybutory wody

Dystrybutory wody

Dystrybutory wody z filtrem to dedykowane rozwiązanie filtracji wody pitnej dla biur, szpitali, urzędów, szkół, hal produkcyjnych i magazynowych, itp. W odróżnieniu od zwykłych dystrybutorów z butlą, dostarczają nieustannie wysokiej jakości czystą i zdrową wodę za pomocą zintegrowanych systemów filtracyjnych w oparciu o technologię zogniskowanej odwróconej osmozy.
Więcej

Tagi: filtry odwróconej osmozy, filtr RO7 z minerałem i bioceramiką, reverse osmosis manufacturer, strukturyzator wody producent, filtry do wody pitnej, uzdatnianie wody, фильтры для воды производитель, filtry do wody, strukturyzacja wody, filtr RO odwróconej osmozy, odwrócona osmoza producent, Umkehrosmose Produzent, adsorbcja, water filter manufacturer, minerały w wodzie, filtr odwróconej osmozy do domu, wkład membranowy do filtrów RO, jak usunąć kamień w czajniku, filtry cena, oczyszczanie wody, wkłady do filtrów do wody, water softener, zmiękczanie wody, twarda woda, filtry mechaniczne, czysta woda, najlepsze filtry do wody osmotyczne, Wasser filter Produktion, wkład membranowy do filtrów RO, wkłady węglowe, jak skutecznie filtrować wodę, wkład mineralizator, wkład mineralizujący wodę, skuteczne filtry do wody, jaki filtr do wody, strukturyzacja wody, membrana osmotyczna, wymiana i serwis filtra wody, filtry łazienkowe, filtry prysznicowe.

Działamy na obszarze całego kraju. Wysyłki realizujemy także do naszych partnerów w całej Europie. Bliskość autostrad oraz dróg ekspresowych gwarantuje szybką dostawę. Nasza sieć to między innymi: Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Rawa Mazowiecka, Przemyśl, Piotrków Trybunalski, Białystok, Lublin, Hrubieszów, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Opoczno, Kutno, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Zgierz, Łask, Bielsko Biała, Rzeszów.