Bateria kuchenna trójdrożna czarna matowa z podłączeniem do filtra wody.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa czarna matowa z podłączeniem do filtra wody.

Szukasz wyrafinowanej a jednocześnie funkcjonalnej baterii kuchennej, która idealnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni? Bateria kuchenna trójdrożna w kolorze czarny mat będzie doskonałym uzupełnieniem kuchni, zwłaszcza urządzonej w nowoczesnym stylu.

Kuchnia stała się od kilku lat wizytówką domu. Mimo, iż jest pomieszczeniem użytkowym, a może właśnie dlatego, przy jej aranżacji warto poświęcić trochę więcej czasu na dobór odpowiednich detali. W ostatnich latach detale takie jak kran i bateria kuchenna w kolorze czarnym, szczególnie absolutna czerń, zyskały dużą uwagę ze względu na wyrafinowanie, które wnoszą do każdego pomieszczenia.

Dzięki bateriom kuchennym i filtrom WaterCell™ w pełni wykorzystasz możliwości swojej kuchni.

Bateria kuchenna trójdrożna czarny mat – efektowny styl i praktyczne rozwiązanie

Czarna bateria kuchenna trójdrożna WaterCell™ Mera w wykończeniu Absolut Black będzie idealnym dopełnieniem nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Czerń to kolor, który idealnie komponuje się z jaśniejszymi kolorami, np. białymi i jasnymi meblami. Absolut Black wyróżnia się głębokim kolorem, który będzie stanowił modny akcent w kuchniach, w których liczy się prostota i minimalizm. Kran kuchenny w kolorze czarny matowy polecamy tym, którzy chcą mieć baterię bez połysku. Ze względu na swój uniwersalny charakter będzie zawsze modnie się prezentować i wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz.

Czarna bateria kuchenna trójdrożna WaterCell™ Mera Absolute Black jest także niezwykle praktyczna. Dzięki zastosowaniu baterii trójdrożnej nie ma potrzeby instalowania dodatkowej, oddzielnej wylewki do filtra wody.

Instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Bateria kran Mera czarny mat jest baterią trójdrożną, dwuobwodową, dwufunkcyjną, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej kranu. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Mera i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria Mera Black w kolorze czarny mat to nie tylko design, lecz również praktyczne rozwiązanie Woda filtrowana odkręcana jest oddzielnym kurkiem. Woda filtrowana w baterii trójdrożnej przepływa odrębnym kanalikiem, co sprawia że nie miesza się z wodą wodociągową.

Bateria kuchenna Mera Black jest na tyle wysoka, że bez problemu wstawisz pod nią kubek, czajnik czy garnek. Filtrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia. Dodatkowo potrawy, kawa czy herbata przygotowane na bazie krystalicznie czystej filtrowanej wody, oddają swój naturalny, pełny smak i aromat.

Obok eleganckiej kuchni uzupełnionej czarnymi detalami po prostu nie da się przejść obojętnie. Absolute Black doskonale komponują się z eleganckim wyposażeniem i dają szerokie możliwości stworzenia niepowtarzalnej kompozycji. Każdy, komu zależy na zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia na swoich gościach, powinien rozważyć ich wybór.

Bateria trójdrożna w kolorze czarny mat – specyfikacja

Bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Mera wyposażona jest w dwa niezależne obwody:

  • do wody z sieci z mieszaczem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Absolute Black w kolorze czarny mat pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy, filtrów ultrafiltracji i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Armatura kuchenna w kolorze czarnym wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: kolor czarny matowy

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Black:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa MERA
Model:MERA BLACK czarna matowa – kod produktu CF3MRB
Wykończenie:Kolor czarny mat (cała czarna)
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 310 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: