Filtry bezzbiornikowe direct flow

Filtry bezzbiornikowe odwróconej osmozy direct flow

Bezzbiornikowy filtr odwróconej osmozy  WaterCell™ inaczej zwany filtr przepływowy direct flow, to zupełnie nowa generacja filtrów osmotycznych o bardzo dużej wydajności. Rewolucyjne podejście do technologii filtracji wody powoduje, że filtr bezzbiornikowy jest oszczędniejszy aż do 75% w porównaniu do tradycyjnych systemów osmozy odwróconej. Filtry odwróconej osmozy pracują w oparciu o technologie membran filtracyjnych zapewniających najwyższą jakość filtracji wody. Klasyczne filtry osmotyczne posiadają jednak ograniczoną wydajność i wymagają instalacji zbiornika filtrowanej wody, który zajmuje i tak ograniczoną przestrzeń pod zlewem w kuchni.

WaterCell XD4000L

Rozwój technologii filtracji molekularnej w XXI wieku przyczynił się do opracowania filtrów wysokiej wydajności umożliwiających swobodne korzystanie z urządzenia bez potrzeby instalacji dodatkowego zbiornika wody. Strumień czystej wody jest kierowany bezpośrednio na kran (nie zaś do zbiornika, jak w tradycyjnych filtrach osmotycznych). Ten bardzo prosty zabieg pozwala zaoszczędzić mnóstwo energii i wody, która w klasycznych systemach jest zużywana przy wtłaczaniu wody do zbiornika.

Bezzbiornikowy filtr odwróconej osmozy WaterCell zachowuje przy tym wszystkie atuty filtrów tradycyjnych – oczyszcza wodę z metali ciężkich, bakterii, związków chemicznych oraz wirusów. Seria filtrów WaterCell XD to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających wysokich wydajności przy zachowaniu maksymalnie skutecznego poziomu filtracji.

Filtry są zarówno wydajne jak i kompaktowe, tak że nadają się do montażu w domach rodzinnych, w firmach, restauracjach, hotelach, itd. Filtr jest zbudowany z specjalnie dostosowanych wkładów filtracyjnych w technologii zogniskowanej odwróconej osmozy o zwiększonej zdolności absorpcyjnej.

Jeżeli szukasz nowoczesnego filtra odwróconej osmozy, który jest wykonany w najwyższej jakości, zajmuje mało miejsca a jednocześnie gwarantuje bardzo wysoką wydajność to filtr bezzbiornikowy direct flow WaterCell serii XD jest właśnie dla Ciebie.

Tagi: filtr bezzbiornikowy odwróconej osmozy direct flow, filtry RO direct flow, filtry do wody producent, filtr RO odwróconej osmozy produkcja, odwrócona osmoza direct flow, wkład membranowy do filtrów bezzbiornikowych RO, direct flow water filter manufacturer, filtry odwróconej osmozy bez zbiornika, Umkehrosmose Produzent, filtry akwariowy cena, oczyszczanie wody, wkłady do filtrów bezzbiornikowych, direct flow without tank reverse osmosis manufacturer, water softener, zmiękczanie wody, twarda woda, filtry mechaniczne, czysta woda, najlepsze filtry do wody osmotyczne, skuteczne filtry do wody, wkłady węglowe, jak usunąć kamień w czajniku, фильтры для воды производитель, jak skutecznie filtrować wodę, Wasserfilter Produktion, wymiana i serwis filtra wody, wkład mineralizator do direct flow, wkład membranowy do filtrów RO, jaki filtr do wody, strukturyzacja wody w filtrze bezzbiornikowym, membrana osmotyczna.

Dzięki naszemu doświadczeniu, udało nam się zaprojektować urządzenie tak, aby koszty były jak najmniejsze. Dodatkowo tylko teraz przy zamówieniu online oferujemy dodatkowe 2% rabatu.

Zapytaj o szczegóły / zamów filtr przepływowy WaterCell™ XD

Klienci, którzy oglądali ten produkt przeglądali również: