Bateria kuchenna trójdrożna czarna Mera Vento filtr wody

Elegancka bateria kuchenna czarna trójdrożna dwuobwodowa Mera Vento z podłączeniem filtra do wody.

Szukasz nietuzinkowej, eleganckiej baterii kuchennej, która idealnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni? Bateria trójdrożna Mera Vento w kolorze czarnym będzie doskonałym uzupełnieniem kuchni, zwłaszcza urządzonej w nowoczesnym stylu.

Przy wyborze armatury kuchennej zwracamy szczególną uwagę na jej ergonomię, by praca w kuchni przebiegała szybko i komfortowo. Kran bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Vento w kolorze czarnym nie tylko świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni. Czarna bateria Mera Vento zachowuje dodatkowo pełną funkcjonalność nowoczesnej armatury kuchennej – bateria trójdrożna dwuobwodowa posiada oprócz klasycznego podłączenia wody ciepłej i zimnej z sieci, dodatkowe trzecie podłączenie do wody filtrowanej z filtra do wody. Strumień wody z sieci doskonale sprawdzi się w szybkim nalewaniu ciepłej i zimnej wody np. do opłukania lub zmywania naczyń, podczas gdy strumień wody filtrowanej pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu bez konieczności instalowania dodatkowej, oddzielnej wylewki do filtra do wody. 

WaterCell™ to idealne połączenie komfortu i estetycznego designu – wybierz baterię trójdrożną Mera Vento w kolorze czarnym

Bateria kuchenna trójdrożna czarna do filtra wody

Armatura i dodatki wykończenia kuchni w kolorze czarnym uznać można za hit ostatnich sezonów. Czarna dwufunkcyjna bateria kuchenna Mera Vento wpisuje się w ten trend. Mera Vento to obowiązkowy element oryginalnej i modnej kuchni. Pasuje niemal do każdej stylistyki i dobrze prezentuje się przy każdym zlewozmywaku. Subtelne przetarcia jak muśnięcie wiatru w piękny, słoneczny dzień, nadają jej charakteru i sprawiają, że bateria prezentuje się niesamowicie atrakcyjnie.

Bateria Mera Vento to także praktyczne rozwiązanie: instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do filtra wody. Bateria kran Mera jest baterią trójdrożną, dwuobwodową, dwufunkcyjną, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej baterii. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Mera i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria trójdrożna Mera Vento w kolorze czarnym – elegancka i praktyczna

Bateria kuchenna Mera Vento jest na tyle wysoka, że bez problemu wstawisz pod nią czajnik do napełnienia filtrowaną wodą. Filtrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia. Dodatkowo potrawy, kawa czy herbata przygotowane na bazie krystalicznie czystej filtrowanej wody, oddają swój naturalny, pełny smak i aromat. Dużym udogodnieniem jest również poręczny uchwyt do precyzyjnej regulacji temperatury i ciśnienia wody. Obrotowy perlator o 360° ułatwia zaś precyzyjne kierowanie strumieniem wody.

Zadbaj o to, aby armatura zdobiąca kuchnię dopełniała całość i nadała jej jeszcze bardziej zjawiskowego charakteru.

Bateria trójdrożna do filtra wody

Bateria wylewka kuchenna trójdrożna Mera wyposażona jest w dwa niezależne obwody i dwa perlatory:

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Vento w kolorze czarnym pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy, filtrów ultrafiltracji i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Armatura kuchenna Mera Vento w kolorze czarnym wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: kolor czarny vento

Wyjątkowa i elegancka armatura a przy tym niezwykle funkcjonalna bateria trójdrożna to świetny sposób, aby otoczyć się odrobiną luksusu.

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa MERA
Model:MERA VENTO czarna – kod produktu CF3MRV
Wykończenie:Kolor czarny
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory – obrót o 360°
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 340 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: