Bateria trójdrożna z wyciąganą wylewką kolor czarny mat do filtra wody

Bateria kuchenna trójdrożna z wyciąganą wylewką kolor czarny matowy do filtra wody.

Bateria kuchenna jest jednym z ważniejszych elementów kuchni. Kran musi być dobrze dopasowany do wnętrza i mebli kuchennych oraz co niemniej ważne, musi być funkcjonalny. W ostatnich latach detale takie jak kran i bateria kuchenna w kolorze czarnym, szczególnie czarny matowy, zyskały dużą uwagę ze względu na wyrafinowanie, które wnoszą do każdego pomieszczenia.

Czarna bateria trójdrożna z wyciąganą wylewką WaterCell™ Fiesta w wykończeniu czarny matowybędzie idealnym dopełnieniem nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Czerń to kolor, który doskonale komponuje się z jaśniejszymi kolorami, np. białymi i jasnymi meblami. Absolut Black wyróżnia się głębokim kolorem, który będzie stanowił modny akcent w kuchniach, w których liczy się prostota i minimalizm. Kran kuchenny w kolorze czarny matowy polecamy tym, którzy chcą mieć baterię bez połysku. Ze względu na swój uniwersalny charakter będzie zawsze modnie się prezentować i wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz.

Armatura kuchenna w kolorze czarnym, szczególnie czarny mat, wygląda nowocześnie, a jednocześnie niezwykle elegancko.

Czarna bateria trójdrożna z wyciąganą wylewką

Jeśli szukasz nietuzinkowej a jednocześnie funkcjonalnej baterii kuchennej, która idealnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni, bateria trójdrożna Fiesta z wyciąganą wylewką w kolorze czarny mat będzie doskonałym uzupełnieniem kuchni, zwłaszcza urządzonej w nowoczesnym stylu.

Nowoczesne rozwiązania, zastosowane w armaturach WaterCell™ ułatwiają wykonywanie wielu prac kuchennych a wyciągana wylewka znacznie zwiększa możliwości użytkowe baterii. Funkcjonalność baterii trójdrożnej Fiesta pozwala Ci poświęcić się całkowicie temu, co robisz. Wylewka baterii trójdrożnej może być wyciągana, obracana o 360°, a także obsługiwana jedną ręką. Wyciągana, elastyczna wylewka z możliwością regulacji strumienia wody umożliwiają w prosty sposób np. napełnianie wodą wysokich naczyń.

Elastyczny wąż z perlatorem pozwala na precyzyjną kontrolę przepływu i kierunku strumienia wody z sieci jak i z filtra wody. Jednouchwytowa dźwignia umożliwia dostosowanie przepływu i temperatury wody z sieci.

Matowe wykończenie baterii trójdrożnej w kolorze czarnym nadaje jej eleganckiej nowoczesności i uosabia siłę luksusu. Sprawdzą się doskonale w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Absolute Black w kolorze czarny mat pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy, filtrów ultrafiltracji i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Bateria kuchenna w kolorze czarnym z wyciąganą wylewką od WaterCell™ nadaje kuchni niepowtarzalny styl i zapewnia niezawodność w użytkowaniu.

  • wykończenie: kolor czarny matowy

Armatura trójdrożna czarny mat Fiesta z wyciąganą wylewką – wygoda i funkcjonalność

Bateria kolor czarny z wyciąganą wylewką posiada ruchomą wylewkę z natryskiem. Zamocowana na odpowiednio długim elastycznym wężu pozwala nie tylko bez problemu umyć naczynia znajdujące się w zlewozmywaku, ale także np. dolać filtrowaną wodę do garnka czy napełnić nią czajnik. Ciepła i zimna wody z sieci kierowana jest na wyciąganą wylewkę. 

Bateria kuchenna trójdrożna z wyciąganą wylewką umożliwia wygodne i precyzyjne kierowanie strumieniem wody. Będzie znakomitym rozwiązaniem w przypadku gdy potrzebujesz napełnić większy pojemnik wodą. Dzięki wyciąganej wylewce możesz bez problemu skierować wodę we właściwe miejsce i wygodnie zająć się pracami kuchennymi.

Zadbaj o to, aby armatura zdobiąca kuchnię dopełniała całość i nadała jej jeszcze bardziej zjawiskowego charakteru.
Obok eleganckiej kuchni uzupełnionej czarnymi detalami po prostu nie da się przejść obojętnie. Kolor czarny mat doskonale komponuje się z eleganckim wyposażeniem i daje szerokie możliwości stworzenia niepowtarzalnej kompozycji.
Każdy, komu zależy na zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia na swoich gościach, powinien rozważyć ich wybór.

Bateria Fiesta filtr WaterCell w kuchni

Bateria dwuobwodowa z wyciąganą wylewką

Bateria trójdrożna Fiesta w kolorze czarnym z wyciąganą wylewką jest baterią dwuobwodową, tzn. woda z sieci nie miesza się z wodą filtrowaną. Dzięki tej funkcjonalności do napełnienia czajnika lub opłukania delikatnych warzyw i owoców wykorzystasz mniejszy strumień wody filtrowanej. Przy myciu zabrudzonych naczyń zaś, doskonale sprawdzi się większy strumień wody z sieci. Dodatkowym plusem jest możliwość regulowania strumienia wody.

Czarna bateria wylewka kuchenna trójdrożna Fiesta wyposażona jest w dwa niezależne obwody:

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Kran trójdrożny z wyciąganą wylewką do filtra wody

Bateria trójdrożna z wyciąganą wylewką zachowuje pełną funkcjonalność nowoczesnej armatury kuchennej – bateria trójdrożna dwuobwodowa posiada oprócz klasycznego podłączenia wody ciepłej i zimnej z sieci, dodatkowe trzecie podłączenie do wody filtrowanej z filtra do wody. Instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do filtra wody. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować trójdrożną baterię Fiesta i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria jest kompatybilna z wszystkimi modelami filtrów do wody, niezależnie czy są to filtry odwróconej osmozy, filtry ultrafiltracji czy membranowe jonizatory wody ORP Redox.

Armatura kuchenna Fiesta z wyciąganą wylewką wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: kolor czarny matowy

WaterCell™ to idealne połączenie komfortu i estetycznego designu.

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™

Dane techniczne – czarna bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Fiesta:

Seria:Bateria trójdrożna dwuobwodowa z wyciąganą wylewką Fiesta
Model:Fiesta czarny mat – kod produktu CF3FSB
Wykończenie:Czarny matowy
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
wyciągana wylewka: tak
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość: mm
Zasięg wylewki: mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: