Bateria kuchenna trójdrożna Diona Inox ze stali nierdzewnej

Kran bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Diona Inox ze stali nierdzewnej z podłączeniem do filtra wody.

Bateria kuchenna ze stali nierdzewnej to kluczowy element dobrze zaprojektowanej kuchni. Estetyczna i funkcjonalna bateria WaterCell™ Diona Inox zapewnia maksymalną przyjemność przy wykonywaniu codziennych czynności. Diona Inox ze stali nierdzewnej zachowuje przy tym pełną funkcjonalność nowoczesnej armatury kuchennej – bateria trójdrożna dwuobwodowa oprócz tradycyjnego podłączenia wody ciepłej i zimnej z sieci, umożliwiająca podłączenie wody filtrowanej z filtra do wody. Ta funkcjonalność pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu bez konieczności instalowania dodatkowej, drugiej wylewki do samego filtra do wody.

WaterCell™ to wysokiej jakości wylewki, krany, armatura ze stali nierdzewnej.

Bateria kuchenna trójdrożna Diona Inox została wyprodukowana z odpornej na korozję stali nierdzewnej. Stal nierdzewna została w procesie wykończenia poddana szczotkowaniu, tak aby jak najlepiej wydobyć piękno szlachetnego materiału.

Stal nierdzewna charakteryzuje się wysoką trwałością, odpornością na zarysowania, korozję oraz działanie wysokich temperatur. Taka budowa powoduje, że baterie WaterCell™ Diona Inox są niemal niezniszczalne. Wykończenie w stali szczotkowanej ułatwia utrzymanie baterii w czystości, a woda filtrowana zapobiega osadzaniu się kamienia.

Stal nierdzewna jako materiał trwały, odporny na zarysowania i ekologiczny doskonale sprawdza się w każdej kuchni.

Bateria trójdrożna Diona Inox doskonale komponuje się w aranżacjach nowoczesnych jak i tradycyjnych. Subtelny design i piękno stali nierdzewnej harmonizuje zarówno małe i duże wnętrza. Ponadczasowa stal nierdzewna idealnie współgra niemal w każdej stylistyce i pięknie prezentuje się przy każdym zlewozmywaku.

Bateria Diona Inox to także wygoda i praktyczne rozwiązanie: instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Kran Diona Inox ze stali nierdzewnej to kran trójdrożny, dwuobwodowy, dwufunkcyjny, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej baterii. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uniknąć montażu oddzielnej wylewki do filtra wody. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Diona i podłączyć do niej wodę z sieci jak i wodę filtrowaną.

Bateria dwuobwodowa z podłączeniem wody filtrowanej to propozycja dla osób wymagających, nowoczesnych i praktycznych, którzy w swojej kuchni lubią czuć się komfortowo.

Stal nierdzewna jest w pełni ekologiczna oraz co niemniej ważne wyjątkowo higieniczna. Ceramiczne dyski głowic zapewniają długą żywotność oraz trwałość baterii.

Bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Diona Inox wyposażona jest w dwa niezależne obwody i dwa perlatory: 

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Diona Inox ze stali nierdzewnej pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Bateria Diona Inox to:

  • bateria wykonana ze stali szlachetnej gwarantują wysoką trwałość
  • wykończenie: szczotkowana stal nierdzewna
  • dwa niezależne obwody
  • dwa perlatory zapewniają oszczędność wody
  • dźwignia jednouchwytowa do ciepłej i zimnej wody – w łatwy i szybki sposób dostosujesz temperaturę i natężenie strumienia wody do swoich potrzeb
  • głowica ceramiczna redukuje gromadzenie kamiennych osadów i zanieczyszczeń
  • trzy elastyczne zbrojone węże do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej
  • złączka (redukcja) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Diona Inox ze stali nierdzewnej:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa DIONA INOX
Model:DIONA INOX stal nierdzewna – kod produktu SF3DNX
Wykończenie:szczotkowana stal nierdzewna
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory – obrót o 360°
wylewka obrotowa o 360°
zawór z głowicą ceramiczną
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 340 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: