Bateria kuchenna czterodrożna chrom z podłączeniem do filtra wody

Bateria kuchenna czterodrożna dwuobwodowa chrom z podłączeniem do filtra wody.

Szukasz wyrafinowanej a jednocześnie funkcjonalnej baterii kuchennej, która idealnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni? Bateria kuchenna czterodrożna w kolorze chrom połysk będzie doskonałym uzupełnieniem kuchni, zwłaszcza urządzonej w nowoczesnym stylu.

Kuchnia stała się od kilku lat wizytówką domu. Mimo, iż jest pomieszczeniem użytkowym, a może właśnie dlatego, przy jej aranżacji warto poświęcić trochę więcej czasu na dobór odpowiednich detali.

Bateria czterodrożna Brava umożliwia podłączenie czterech źródeł wody i pobieranie jej z jednego punktu.

Dzięki bateriom kuchennym i filtrom WaterCell™ w pełni wykorzystasz możliwości swojej kuchni.

Bateria kuchenna czterodrożna – styl i praktyczne rozwiązanie

Bateria kuchenna czterodrożna WaterCell™ 4BRAVA w wykończeniu chrom połysk będzie idealnym dopełnieniem nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Ze względu na swój uniwersalny charakter bateria czterodrożna będzie zawsze modnie się prezentować i wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz.

Chromowana bateria kuchenna czterodrożna w połysku WaterCell™ BRAVA jest także niezwykle praktyczna. Dzięki zastosowaniu baterii czterodrożnej nie ma potrzeby instalowania dodatkowej, oddzielnej wylewki do filtra wody z mineralizatorem lub z filtrem jonizatorem Redox ORP.

 • 4 ujęcia wody (ciepła, zimna + 2 rodzaje wody filtrowanej)
 • Mieszacz wody ciepłej (1) i zimnej (2)
 • Podłączenie dwóch rodzajów wody filtrowanej:
 • (3) woda filtrowana po pierwszym etapie filtracji
 • (4) woda filtrowana po drugim etapie filtracji (np. mineralizacji, strukturyzacji, jonizacji)

Instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Bateria kran Brava chrom jest baterią czterodrożną, dwuobwodową, dwufunkcyjną, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną przed mineralizatorem oraz przefiltrowaną po mineralizacji i/lub wkładzie bioceramicznym strukturyzacji lub filtrze Redox), podłączamy do jednego kranu. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Brava i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria kuchenna Brava jest na tyle wysoka, że bez problemu wstawisz pod nią kubek, czajnik czy garnek. Filtrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia. Dodatkowo potrawy, kawa czy herbata przygotowane na bazie krystalicznie czystej filtrowanej wody, oddają swój naturalny, pełny smak i aromat. Dodatkowo bateria czterodrożna posiada dodatkowo oddzielne wyjście dla wody zmineralizowanej i wody jonizowanej po wkładzie redox.

Bateria Brava w kolorze chrom połysk to nie tylko design, lecz również praktyczne rozwiązanie. Woda filtrowana odkręcana jest oddzielnym kurkiem. Woda filtrowana w baterii czterodrożnej przepływa odrębnym kanalikiem, co sprawia że nie miesza się z wodą wodociągową.

Bateria czterodrożna – specyfikacja

Bateria wylewka kuchenna poczwórna czterodrożna umożliwiająca podłączenie czterech źródeł wody i pobieranie jej z jednego punktu. Bateria Brava wyposażona jest w dwa niezależne obwody:

 • do wody z sieci z mieszaczem wody ciepłej i zimnej
 • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)
 • dwa perlatory – cztery ujęcia wody: woda ciepła oraz zimna
 • woda filtrowana w dwóch wersjach: woda czysta i woda zmineralizowana

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, dwa elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej, dwa sztywne podłączenia dla wody filtrowanej oraz wody zmineralizowanej, złączki do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Bateria kuchenna czterodrożna dwuobwodowa Brava pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy, filtrów ultrafiltracji i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

 • 4 ujęcia wody (ciepła, zimna + 2 rodzaje wody filtrowanej)
 • wykończenie: kolor chrom połysk

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna czterodrożna dwuobwodowa:

Seria:Bateria poczwórna czterodrożna dwuobwodowa BRAVA
Model:Brava chrom połysk – kod produktu CF4BRV
Wykończenie:Kolor chrom połysk
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i woda filtrowana w dwóch wersjach: woda czysta i woda zmineralizowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
2 sztywne podłączenia do filtra z szybkozłączką do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 310 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: