Zmiękczacze przemysłowe

WaterCell-water-filter
Zmiękczacze przemysłowe do wody

Zmiękczacze przemysłowe do wody to precyzyjne urządzenia dedykowane do filtracji wody twardej. Specjalna konstrukcja zmiękczacza wody sprawia że zmiękczacz doskonale nadaje się do restauracji, hotelu, szpitala, pralni, myjni samochodowej, obiegów chłodniczych, instalacji przemysłowych, obiektów usługowych, zastosowań technologicznych, kotłowni wodnych.

Zmiękczacze do wody doskonale sprawdzają gdy potrzeba usunąć kamień z wody w kotłowni, dla systemów grzewczych, centralnego ogrzewania, układów chłodzenia i innych procesów technologicznych. Zmiękczacz wody WaterCell™ zmiękczy wodę a ponadto przedłuży żywotność urządzeń grzewczych i AGD. Zmiękczając wodę w prosty sposób możesz zmniejszyć zużycie środków chemicznych i czyszczących nawet o 60 – 65% a także zredukować koszty związane z ogrzewaniem nawet do 20%.

Najlepszy gdy masz problem z twardą wodą.

Twarda woda to problem sporej liczy polskich przedsiębiorstw. Podstawowym zadaniem zmiękczacza jest eliminacja twardości wody, czyli soli wapnia i magnezu, które osadzając się w urządzeniach i instalacji wodnej. Osadzanie soli twardości wody następuje szczególnie pod wpływem temperatury i zwiększa awaryjność urządzeń i instalacji wodnych oraz co nie mnie ważne zużycie energii.
Zmiękczacz do wody usuwa problem kamienia.

Zmiękczacze wody WaterCell™ sprawią, że wodą będzie miękka a wydatki związane z użyciem środków chemicznych i ogrzewaniem zmniejszą się. Dodatkowo zyskasz na lepszej wydajności urządzeń i mniejszej ich awaryjności, a tym samym mniejszych kosztach naprawy i serwisu.

W celu zapewnienia długotrwałej i bezawaryjnej pracy zmiękczacze wody WaterCell™ serii XS wyposażono w nowatorskie obrotowe dyski ceramiczne odporne na ścieranie i korozję. Oznacza to że najważniejszy element zmiękczacza nigdy nie skoroduje. Technologia dysków ceramicznych zapewnia doskonałe uszczelnienie wewnątrz sterownika gwarantując tym samym jego długotrwałe i bezawaryjne działanie. Nowoczesne oprogramowanie kontroluje proces zmiękczania w oparciu o czas oraz objętość uzdatnionej wody.

Technologia zmiękczania wody

Nowoczesne zmiękczacze wody zapewniają łatwy i szybki montaż, intuicyjne menu, wybór rodzaju regeneracji: objętościowa opóźniona, objętościowa natychmiastowa, czasowa oraz opcja inteligentnej regeneracji. Automatyczny sterownik z nowoczesnym oprogramowaniem umożliwia manualne wywołanie regeneracji oraz przerwanie płukania złoża. Głowica zmiękczacza wyposażona jest w By-pass, który umożliwia szybkie wypięcie zmiękczacza z instalacji wodnej. Dodatkowo by-pass posiada pokrętło do mieszania wody zmiękczonej z surową.
Złożem filtracyjnym wykorzystanym w procesie zmiękczania wody jest najwyższej jakości żelowa, polistyrenowa żywica jonowymienna w postaci granulatu (kationit). Może być ona wykorzystywana w celach przemysłowych jak i spożywczych (np. w domu lub przy przetwarzaniu produktów spożywczych).

Pierwszy zmiękczacz wody na Twoją kieszeń.

Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu, udało nam się zaprojektować urządzenie tak, aby koszty zakupu były jak najmniejsze. Dodatkowo tylko teraz przy zamówieniu online oferujemy dodatkowe 2% rabatu.

Wybierz zmiękczacz przemysłowy WaterCell™ najlepiej dopasowany do twoich potrzeb:

WaterCell XS30 water softener

Zmiękczacz wody WaterCell™ XS30

Zmiękczacz dwukadłubowy dla domu i przemysłu. Sterowanie czasowo-objętościowe. 30l żywicy jonowymiennej. Wydajność szczytowa 1,5 m3/h (1500 l/h). Eliminuje osad i kamień kotłowy z wody co sprzyja oszczędności energii, sprzętu AGD, instalacji grzewczej, rur i armatury.

WaterCell XS40 water softener

Zmiękczacz wody WaterCell™ XS40

Zmiękczacz dwukadłubowy dla domu i przemysłu. Sterowanie czasowo-objętościowe. 40l żywicy jonowymiennej. Wydajność szczytowa 1,7 m3/h (1700 l/h). Eliminuje osad i kamień kotłowy z wody co sprzyja oszczędności energii, sprzętu AGD, instalacji grzewczej, rur i armatury.

Tagi: przemysłowy zmiękczacz do wody, zmiękczacze wody, żywica jonowymienna, problem z twardą wodą, filtry do wody dla przemysłu, kationit silnie kwaśny, water softener, twarda woda, uzdatnianie wody, kamień kotłowy, jaki filtr do wody do kamienia, odwrócona osmoza, filtry do wody pitnej, filtry przemysłowe, filtry odwróconej osmozy, jak usunąć kamień w czajniku, filtr do wody, skuteczne filtry do wody, filtry cena, industrial filters, water filter, oczyszczanie wody, filtry na cały dom, reverse osmosis, jak skutecznie filtrować wodę, zmiękczanie wody, filtry mechaniczne, jak pozbyć się kamienia w wodzie, zmiękczacz wody, wkład membranowy, minerały w wodzie, filtry węglowe, RO z minerałem i bioceramiką, wkład mineralizator, najlepsze filtry do wody, wkład mineralizujący, membrana osmotyczna, wymiana i serwis filtra wody.

Działamy na obszarze całego kraju. Wysyłki realizujemy także do naszych partnerów w całej Europie. Bliskość autostrad oraz dróg ekspresowych gwarantuje szybką dostawę. Nasza sieć to między innymi: Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Rawa Mazowiecka, Przemyśl, Piotrków Trybunalski, Białystok, Lublin, Hrubieszów, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Opoczno, Kutno, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Zgierz, Łask, Bielsko Biała, Rzeszów.