Bateria kuchenna trójdrożna czarna Rea Nero do filtra wody

Klasyczna bateria kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Rea Nero czarna z podłączeniem do wody filtrowanej.

Bateria trójdrożna to praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni. Umożliwia dostęp do zimnej i ciepłej wody wodociągowej oraz do wody filtrowanej. Bateria trójdrożna WaterCell™ Rea Nero w kolorze czarny granit świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach kuchennych. Tak jak w naturalnym granicie, na czarnej strukturze baterii widoczne jest jaśniejsze uziarnienie, które nadaje jej charakteru i niepowtarzalności.

Czarny granit niezmiennie kojarzy nam się z elegancją i luksusem. Od lat jest wykorzystywany w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Czarne blaty kuchenne, czarne parapety granitowe, czy wreszcie zlewozmywaki w kolorze czarnym prezentują się każdego dnia niezwykle elegancko. Czerń to kolor, który idealnie komponuje się z jaśniejszymi kolorami, np. białymi i jasnymi meblami. Istnieje nieskończenie wiele kombinacji kolorystycznych, w których możemy zastosować czarny granit.

Szczególnie w przestronnych pomieszczeniach czarny granit wygląda bardzo szykownie i monumentalnie.

Tak jak w naturalnym granicie, na czarnej strukturze baterii widoczne jest jaśniejsze uziarnienie, które nadaje jej charakteru i niepowtarzalności.

Bateria trójdrożna czarna – elegancka i praktyczna

Klasyczna bateria kuchenna trójdrożna WaterCell™ Rea jest także niezwykle praktyczna. Dzięki zastosowaniu baterii trójdrożnej nie ma potrzeby instalowania dodatkowej, oddzielnej wylewki do filtra wody.

Instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Bateria kran Rea jest baterią trójdrożną, dwuobwodową, dwufunkcyjną, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej kranu. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Rea i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną. 

Wodę filtrowaną odkręca się oddzielnym kurkiem. Woda filtrowana w baterii trójdrożnej przepływa odrębnym kanalikiem, co sprawia że nie miesza się z wodą wodociągową. 

Bateria kuchenna Rea Nero jest na tyle wysoka, że bez problemu wstawisz pod nią kubek, czajnik czy garnek. Filtrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia. Dodatkowo potrawy, kawa czy herbata przygotowane na bazie krystalicznie czystej filtrowanej wody, oddają swój naturalny, pełny smak i aromat.

Bateria trójdrożna czarna – specyfikacja

Bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Rea wyposażona jest w dwa niezależne obwody:

  • do wody sieciowej z mieszaczem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Czarna armatura WaterCell™ Rea Nero jest łatwa w utrzymaniu czystości. Nie widać na niej zabrudzeń, gdyż widoczna jest na niej jaśniejsza struktura w postaci delikatnych uziarnień.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Rea Nero w kolorze czarnym pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy, filtrów ultrafiltracji i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Armatura kuchenna Rea Nero w kolorze czarnym wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: kolor czarny granit

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Rea:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa REA
Model:REA NERO czarna – kod produktu CF3REG
Wykończenie:Kolor czarny granit
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 380 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: