Akcesoria

Akcesoria, części wymienne i części zapasowe do filtrów do wody WaterCell™

Przy zakupie i serwisie urządzeń do filtracji wody takich jak filtry do wody odwróconej osmozy, filtry ultrafiltracji, jonizatory wody, filtry mechaniczne i membranowe, zmiękczacze wody czy odżelaziacze warto zastanowić się nad niezbędnymi akcesoriami i częściami do filtrów uzdatniania wody.

Odpowiednie akcesoria a także części wymienne i zapasowe do filtrów do wody umożliwią prawidłowy pomiar jakości wody, regulację przepływu oraz pomogą w wymianie wkładów filtracyjnych. Akcesoria i części wymienne i zapasowe do filtrów wody zostały pogrupowane w kilka kategorii. Są to między innymi: 

Akcesoria i części do filtrów odwróconej osmozy i membranowych jonizatorów wody ORP Redox: baterie, krany, wylewki, zbiorniki RO, obudowy, korpusy, pompy, obudowy membran, klucze, stelaże, zawory, elektrozawory, przyłącza instalacyjne, przyłącza odpływu, uchwyty, klipsy, wężyki i przewody instalacyjne, złączki, szybkozłączki, ograniczniki przepływu, manometry, uszczelki.

Części wymienne i zapasowe, akcesoria do zmiękczaczy wody: głowice sterujące, sterowniki filtrów wody, butle ciśnieniowe, złoża filtracyjne, węże przyłączeniowe, testery twardości, sól tabletkowana.

Akcesoria i części do sterylizatorów UV, lamp UV, promienniki do lamp bakteriobójczych, rury osłonowe.

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.