Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Nero czarna

Kran bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Mera Nero czarna z podłączeniem do wody filtrowanej.

Kran bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Nero w kolorze czarnym świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni. Czarna bateria Mera Nero zachowuje dodatkowo pełną funkcjonalność nowoczesnej armatury kuchennej – bateria trójdrożna dwuobwodowa posiada oprócz tradycyjnego podłączenia wody ciepłej i zimnej z sieci, dodatkowe trzecie podłączenie do wody filtrowanej z filtra do wody. Ta funkcjonalność pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu bez konieczności instalowania dodatkowej, drugiej wylewki do samego filtra do wody.

Kolor czarny wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko.

Armatura i dodatki wykończenia kuchni w kolorze czarnym uznać można za hit ostatnich sezonów. Czarna dwufunkcyjna bateria kuchenna Mera Nero wpisuje się w ten trend. Mera Nero to obowiązkowy element oryginalnej i modnej kuchni. Pasuje niemal do każdej stylistyki i dobrze prezentuje się przy każdym zlewozmywaku. 

Bateria Mera Nero to także praktyczne rozwiązanie: instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Bateria kran Mera jest baterią trójdrożną, dwuobwodową, dwufunkcyjną, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej baterii. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Mera i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria kuchenna Mera Nero jest na tyle wysoka, że bez problemu wstawisz pod nią czajnik do napełnienia filtrowaną wodą. Filtrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia. Dodatkowo potrawy, kawa czy herbata przygotowane na bazie krystalicznie czystej filtrowanej wody, oddają swój naturalny, pełny smak i aromat.

Bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Mera wyposażona jest w dwa niezależne obwody i dwa perlatory: 

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera Nero w kolorze czarnym pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy, filtrów ultrafiltracji i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Armatura kuchenna Mera Nero w kolorze czarnym wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: kolor czarny granit

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Mera:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa MERA
Model:MERA NERO czarna – kod produktu CF3MRG
Wykończenie:Kolor czarny
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 310 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: