Bateria trójdrożna do filtra wody Vena Inox ze stali nierdzewnej

Kran nierdzewny, elegancka bateria kuchenna do filtra wody potrójna trójdrożna dwuobwodowa Vena Inox ze stali nierdzewnej z podłączeniem filtrowanej wody.

Konsumenci stawiają producentom coraz wyższe wymagania przy wyborze filtra wody oraz odpowiedniej armatury. Chcemy mieć nie tylko doskonałej jakości, czystą, zdrową wodę, lecz także móc wygodnie z niej korzystać na co dzień. Filtr do wody wymaga zwykle montażu dodatkowej, ceramicznej wylewki, która niestety wymaga dodatkowego otworu i może zaburzyć przestrzeń przy zlewie. Bateria kuchenna trójdrożna ze stali nierdzewnej jest idealnym rozwiązaniem.

Bateria trójdrożna to praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni. Umożliwia stały dostęp do zimnej i ciepłej wody wodociągowej oraz do wody filtrowanej. Bateria trójdrożna ze stali nierdzewnej spełnia dodatkowo najwyższe wymagania estetyczne jak i materiałowe. Stal nierdzewna jest od lat synonimem elegancji i luksusu. Armatura i dodatki wykonane ze stali nierdzewnej przyciągają wzrok, są wizytówką, piękną ozdobą wnętrza, od których trudno się oderwać. 

Bateria kuchenna ze stali nierdzewnej to centralny element dobrze zaprojektowanej kuchni. Estetyczna i funkcjonalna bateria trójdrożna Vena Inox od WaterCell™ zapewnia maksymalną przyjemność przy wykonywaniu codziennych czynności.

WaterCell™ to wysokiej jakości wylewki, krany, armatura ze stali nierdzewnej.

Bateria trójdrożna do filtra wody ze stali nierdzewnej

Bateria trójdrożna Vena Inox doskonale komponuje się w aranżacjach nowoczesnych jak i tradycyjnych. Subtelny design i piękno stali nierdzewnej harmonizuje zarówno małe i duże wnętrza. Ponadczasowa stal nierdzewna idealnie współgra niemal w każdej stylistyce i pięknie prezentuje się przy każdym zlewozmywaku.

Bateria kuchenna trójdrożna Vena Inox została wyprodukowana z odpornej na korozję stali nierdzewnej. Stal nierdzewna została w procesie wykończenia poddana szczotkowaniu, tak aby jak najlepiej wydobyć piękno szlachetnego materiału.

Stal nierdzewna charakteryzuje się wysoką trwałością, odpornością na zarysowania, korozję oraz działanie wysokich temperatur. Taka budowa powoduje, że baterie WaterCell™ Vena Inox są niemal niezniszczalne. Wykończenie w stali szczotkowanej ułatwia utrzymanie baterii w czystości, a woda filtrowana zapobiega osadzaniu się kamienia.

Stal nierdzewna jako materiał trwały, odporny na zarysowania i ekologiczny doskonale sprawdza się w każdej kuchni.

Vena Inox – elegancka i praktyczna

Bateria trójdrożna ze stali nierdzewnej Vena Inox to także rozwiązanie praktyczne: instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca ani otworu w zlewozmywaku na wylewkę do przefiltrowanej wody. Kran Vena Inox ze stali nierdzewnej to kran trójdrożny, dwuobwodowy, dwufunkcyjny, tzn. wodę ciepłą, zimną, jak i przefiltrowaną podłączamy do jednej baterii. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uniknąć montażu oddzielnej wylewki do filtra wody. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować dwuobwodową baterię Vena i podłączyć do niej wodę wodociągową z sieci jak i wodę filtrowaną.

Stal nierdzewna jest w pełni ekologiczna oraz co niemniej ważne wyjątkowo higieniczna. Ceramiczne dyski głowic zapewniają długą żywotność oraz trwałość baterii.

Bateria wylewka kuchenna potrójna trójdrożna dwuobwodowa Vena Inox wyposażona jest w dwa niezależne obwody i dwa perlatory: 

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej (woda filtrowana nie miesza się z wodą z sieci)

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Vena Inox ze stali nierdzewnej pasuje do wszystkich modeli filtrów do wody, w tym filtrów odwróconej osmozy i membranowych jonizatorów wody ORP Redox.

Kran nierdzewny Vena Inox to:

  • wykonana ze stali szlachetnej gwarantują wysoką trwałość
  • wykończenie: szczotkowana stal nierdzewna
  • dwa niezależne obwody
  • dwa perlatory zapewniają oszczędność wody
  • dźwignia jednouchwytowa do ciepłej i zimnej wody – w łatwy i szybki sposób dostosujesz temperaturę i natężenie strumienia wody do swoich potrzeb
  • głowica ceramiczna redukuje gromadzenie kamiennych osadów i zanieczyszczeń
  • trzy elastyczne zbrojone węże do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej
  • złączka do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa Vena Inox ze stali nierdzewnej:

Seria:Bateria potrójna trójdrożna dwuobwodowa VENA INOX
Model:VENA INOX stal nierdzewna – kod produktu SF3VNX
Wykończenie:szczotkowana stal nierdzewna
Podłączenie:Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja:2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 370 mm ze złączką do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie:2 niezależne obwody
2 perlatory
wylewka obrotowa o 360°
zawór z głowicą ceramiczną
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary:Wysokość 350 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: