Filtr odwróconej osmozy do wody RO7 WaterCell XRS7

Filtr odwróconej osmozy do wody RO7 WaterCell XRS7

Szukasz nowoczesnego filtra wody z funkcją strukturyzacji i mineralizacji wody do kuchni, który nie tylko rozprawi się z twardą wodą i zaciekami z kamienia a jednocześnie doskonale sprawdzi się podczas wszystkich prac kuchennych? Wypróbuj podzlewozmywakowy kuchenny filtr odwrócona osmoza WaterCell™ XRS7 wyposażony w bioceramiczny strukturyzator i mineralizator wody i ciesz się krystalicznie czystą wodą każdego dnia.

Odkrywaj zapach i smak rodzinnych posiłków. Dzięki niesamowitym filtrom do wody i bateriom kuchennym WaterCell™ czas spędzony w kuchni będzie po prostu przyjemniejszy.

Jak działa filtr wody odwrócona osmoza WaterCell™

Siedmiostopniowy osmotyczny filtr do wody RO7 WaterCell XRS7 odwróconej osmozy wyposażony jest w siedem stopni filtracji, w tym: trzy wkłady filtracji wstępnej mechanicznej i węglowej, membranę RO odwróconej osmozy, liniowy wkład węglowy filtracji końcowej oraz dodatkowo wkład mineralizator wody i wkład bioceramiczny strukturyzacji wody.

Woda to główny i najważniejszy rozpuszczalnik w organizmie człowieka. To właśnie dzięki wodzie możliwy staje się transport tlenu, enzymów oraz wszystkich substancji mineralnych i soli. Dlatego tak bardzo od jakości wody zależy praca całego naszego organizmu. Dzisiaj, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii filtracji zogniskowanej WaterCell™, każdy z nas może cieszyć się krystaliczną jakością czystej wody we własnym domu. System WaterCell™ XRS7 przywraca naturalną zawartość soli mineralnych w wodzie oraz naturalną strukturę cząstek wody.

Bioceramiczny strukturyzator wody WaterCell™ odbudowuje naturalną strukturę wody. Uwolniona energia sprzyja odbudowie systemu immunologicznego organizmu, pozytywnie wpływają na system krwionośny oraz sprzyjają rozwojowi nowych komórek.

Siedmiostopniowy filtr do wody RO7 WaterCell XRS7 dokonuje zogniskowanej filtracji wody na poziomie molekuł wody przywracając jej naturalną strukturę, smak i zapach. System wyposażono w trzy wkłady filtracji wstępnej mechanicznej oraz węglowej, membranę osmotyczną wykonaną w technologii filtracji zogniskowanej, liniowy wkład węglowy filtracji końcowej. Poprzez dodatkowy wkład mineralizujący WaterCell™ XRS7 przywraca naturalną zawartość soli mineralnych w wodzie, między innymi: jonów potasu, sodu, wapnia czy magnezu, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale również wartościową dla ludzkiego organizmu. Technologia filtracji zogniskowanej oczyszcza wodę usuwając między innymi substancje rakotwórcze, metale ciężkie i radioaktywne. Siódmy stopień filtracji: wkład strukturyzator przywraca naturalną strukturę wody, wykorzystując do tego energię spektrum światła słonecznego. Uwolniona energia sprzyja odbudowie systemu immunologicznego organizmu człowieka, pozytywnie wpływają na system krwionośny oraz sprzyjają rozwojowi nowych komórek.

Odwrócona osmoza do wody pitnej na twardą wodę – filtr zmiękczacz wody do kuchni

Twarda wody w domu czy w kuchni to już nie problem. Odwrócona osmoza do wody pitnej WaterCell™ XRS7 doskonale poradzi sobie z twardą wodą w Twojej kuchni. Woda przefiltrowana przez filtr zmiękczacz XRS7 jest smaczna, a dzięki zastosowaniu odpowiednich, profesjonalnych wkładów, jest czysta i przede wszystkim bezpieczna. Doskonale nadaje się do picia, gotowania, mycia warzyw i owoców. Dzięki zmiękczaniu wody, zapomnisz o zaciekach czy odkładającym się kamieniu w czajniku oraz na kuchennej armaturze.

filtr do wody do kuchni WaterCell

Technologia odwróconej osmozy zogniskowanej WaterCell™

 • wkład bioceramiczny strukturyzacji wody odbudowuje naturalną strukturę wody, wykorzystując energię spektrum światła słonecznego. Ceramiczne perełki bioceramiki emitują promieniowanie w zakresie widma podczerwieni Far Infrared Rays, które prowadzi do rezonansu z cząsteczkami wody i innymi cząsteczkami organicznymi. Uwolniona energia sprzyja odbudowie systemu immunologicznego organizmu, pozytywnie wpływają na system krwionośny oraz sprzyjają rozwojowi nowych komórek.
 • wkład mineralizujący nasyca wodę kompleksem potrzebnych minerałów takich jak: jony potasu, sodu, wapnia czy magnezu, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale i wartościową dla ludzkiego organizmu
 • zogniskowana odwrócona osmoza WaterCell™ dostarcza bardzo czystej wody najwyższej jakości
 • poprawia przyswajanie składników odżywczych, w tym co bardzo ważne minerałów pochodzenia organicznego
 • eliminuje kamień i osad z wody o sprzyja oszczędności energii oraz wydłuża żywotność sprzętu gospodarstwa domowego. Eliminuje problem kamienia w czajniku.
 • usuwa nieorganiczne minerały z wody. Minerały nieorganiczne nie są przyswajalne przez organizm człowieka. Są to między innymi minerały odpowiedzialne za twardość wody i powstawanie tzw. kamienia w wodzie
 • poprawia smak kawy, herbaty a także ulubionych potraw. Likwiduje tzw. „kożuch” widoczny w herbacie
 • działa niezwykle cicho, nie emituje żadnych dźwięków
 • filtry odwróconej osmozy zogniskowanej są najdoskonalszym obecnie znanym sposobem filtracji
 • filtry osmotyczne do wody stanowią najlepszą i rekomendowaną metodę uzdatniania wody kranowej dostępną w zastosowaniu domowym

Wkłady filtracyjne z szybkozłączem QC

Czy wymiana wkładów w filtrze odwróconej osmozy musi być trudna ?

Filtr WaterCell™ XRS7 odwróconej osmozy do kuchni zawiera nowoczesne liniowe wkłady filtracyjne typu QC (Quick Connection). Szybkozłącze QC pozwala na szybką i nieskomplikowaną wymianę wkładów, bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dodatkowo szybkozłączka QC nie wymaga użycia uszczelniaczy (takich jak np. taśma teflonowa). System szybkozłączy typu QC „Push In” w znacznym stopniu ułatwia i skraca czas wymiany wkładów. Szybkozłącze QC umożliwia każdemu, także osobie bez doświadczenia, na samodzielną wymianę wkładów filtracyjnych. W filtrze XRS7 wkłady z szybkozłączem QC to: wkład węglowy oraz wkład mineralizator.

Odwrócona osmoza do kuchni wymiary

Filtr WaterCell™ XRS7 odwróconej osmozy do wody pitnej ma 40 cm długości oraz 15 cm szerokości (głębokośc). Wysokość filtra odwróconej osmozy to około 46 cm. Dzięki elastycznemu połączeniu wkładów można zmieniać ich położenie regulując wysokość urządzenia. Wymiary zbiornika filtra odwróconej osmozy to 24,5 cm (średnica) x 34,5 cm (wysokość).

Twój zestaw do filtracji wody XRS7 zawiera:

 • system odwróconej osmozy WaterCell™ XRS7
 • komplet wkładów filtracyjnych
 • wydajną membranę osmotyczną
 • kranik (wylewka) do przefiltrowanej wody lub bateria kuchenna czterodrożna / trójdrożna (w zależności od zestawu)
 • elastyczny wężyk do podłączenia filtra z instalacją wodną oraz z kranikiem lub baterią kuchenną
 • przyłącze do podłączenia filtra do instalacji wodnej wraz z zaworem kulowym umożliwiający odłączenie wody od źródła filtra (np. podczas wymiany wkładów)
 • ciśnieniowy zbiornik wody + zawór do zbiornika wody
 • przyłącze do odpływu (obejma)
 • klucz serwisowy
 • ogranicznik wypływu
 • zawór odcinający
 • zawór zwrotny

Siedem stopni filtracji osmotycznego filtra do wody XRS7

filtracja mechaniczna watercellPierwszy stopień filtracji
Mechaniczny wkład filtracji wstępnej usuwa nierozpuszczalne w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne, np. piasek, rdzę, muł, itd.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja weglem aktywnym watercellDrugi stopień filtracji
Wkład z węglem aktywnym na trwałe usuwa z wody: chlor, pestycydy, materiały organiczne, niektóre rodzaje soli oraz metale ciężkie.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja mechaniczna watercellTrzeci stopień filtracji
Piankowy wkład filtracji mechanicznej usuwa zanieczyszczenia o rozmiarze do 1 μm (jedna tysięczna milimetra), np. pyłki kwiatów, drobiny piasku i pyłu.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja osmotyczna watercellCzwarty stopień filtracji
Membrana osmotyczna filtracji zogniskowanej to najważniejszym elementem systemu. Filtracja wody odbywa się na poziomie cząsteczek wody. Z wody na trwałe usunięte zostają wszelkiego rodzaju substancje szkodliwe, w tym substancje rakotwórcze i radioaktywne.
Zalecana wymiana co około 4-6 lat

filtracja weglem aktywnym watercellPiąty stopień filtracji
Końcowy wkład liniowy węglowy nadaje wodzie naturalny świeży smak i kolor. Dodatkowo woda odzyskuje naturalny, neutralny zapach.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy

filtracja mineralizacja watercellSzósty stopień filtracji
Wkład mineralizujący nasyca wodę jonami soli mineralnych. Wkład mineralizujący wzbogaca wodę wyłącznie w naturalne minerały, czyniąc ją przez to nie tylko czystą, ale i wartościową dla ludzkiego organizmu. Poprawia w ten sposób smak wody.
Zalecana wymiana co około 6 miesięcy
filtracja strukturyzacja watercellSiódmy stopień filtracji
Wkład bioceramiczny strukturyzacji wody przyczynia się do uwolnienia energii oraz poprawy stanu układu krwionośnego oraz immunologicznego a tym samym całego organizmu.
Wymiana co około 12 miesięcy

Przy serwisie filtra XRS7 i wymianie wkładów zastosuj dedykowany zestaw wkładów wymiennych XRS7ZW lub XRS7ZWQ na szybkozłączkach oraz odpowiednią membranę osmotyczną: membrana RO 50 / 75 / 100 GPD Filmtec Dow lub membrana RO 50 / 75 / 100 / 150 GPD Vontron.

Chcesz aby filtr odwróconej osmozy wody pasował do Twojej kuchni?

Dobierz odpowiednią baterię, kran, wylewkę do swojego filtra do wody WaterCell™

Zadbaj o to, aby armatura zdobiąca kuchnię dopełniała całość i nadała jej jeszcze bardziej zjawiskowego charakteru.

Filtr odwróconej osmozy do wody WaterCell™ XRS7 może być wyposażony w następujące rodzaje kraników / wylewek:

 • klasyczny kranik wylewka ceramiczna filtra wody podwójna CF2C
 • nowoczesny kranik wylewka ceramiczna filtra wody podwójna modern CF2M
 • kranik wylewka filtra wody podwójna wykonana ze stali nierdzewnej CF2SS
 • bateria wylewka filtra wody trójdrożna CF3M (woda ciepła, zimna z sieci, woda filtrowana)
 • bateria wylewka filtra wody czterodrożna CF4M (woda ciepła, zimna z sieci, woda filtrowana, woda zmineralizowana, zjonizowana)
 • Baterie, krany, wylewki do filtrów i jonizatorów wody dostępne są chromowane, satynowe, w stali nierdzewnej, w kolorze białym, w kolorze czarnym, w kolorze mosiężnym. Zapytaj o szczegóły.

Dane techniczne filtra do wody odwróconej osmozy WaterCell™

Model filtra:WaterCell™ XRS 7
Ilość stopni filtracji:7 stopni filtracji
Technologia:filtracja zogniskowana
Temperatura robocza wody:od +2° C do +38° C
Ciśnienie robocze:od 2,5 do 6,0 bar
Wydajność:280 l/doba
Rodzaje wkładów filtracyjnych:wkład filtracji mechanicznej – wkład węglowy – wkład mechanicznymembrana osmotyczna – wkład liniowy węglowy końcowy – wkład mineralizator – wkład strukturyzator
Wymiana wkładów filtracyjnych:wkłady filtracji mechanicznej co 6 miesięcy – wkład węglowy co 6 miesięcy – membrana osmotyczna co 7000 litrów (około co 4-6 lat) – końcowy wkład węglowy co 6 miesięcy – wkład mineralizujący co 6 miesięcy
Dedykowany zestaw wkładów wymiennych: XRS7ZW lub XRS7ZWQ
Wymiary filtra:
Wymiary zbiornika:
400 x 150 x 460 mm (wysokość)
245 mm (średnica) x 345 mm (wysokość)
Maksymalne zasolenie wody:1000 ppm (1 g/l)
 * przy spełnieniu następujących warunków: twardość < 85 mg/l; TDS < 1000 ppm; wolny chlor < 0,1 ppm; SDI < 5; pH 3 – 11; żelazo Fe < 0,01 mg/l; mangan Mn < 0,05 mg/l; mętność < 1NTU

Tagi: filtr RO7 z minerałem i bioceramiką, strukturyzator wody producent, filtry do wody, filtry do wody pitnej, uzdatnianie wody, фильтры для воды производитель, strukturyzacja wody, filtr RO odwróconej osmozy, odwrócona osmoza producent, Umkehrosmose Produzent, wkład membranowy do filtrów RO, adsorbcja, water filter manufacturer, minerały w wodzie, filtry odwróconej osmozy, jak usunąć kamień w czajniku, filtry cena, oczyszczanie wody, wkłady do filtrów do wody, reverse osmosis, water softener, zmiękczanie wody, twarda woda, filtry mechaniczne, czysta woda, najlepsze filtry do wody osmotyczne, Wasserfilter Produktion, wkład membranowy do filtrów RO, wkłady węglowe, jak skutecznie filtrować wodę, wkład mineralizator, wymiana i serwis filtra wody, wkład mineralizujący wodę, skuteczne filtry do wody, jaki filtr do wody, strukturyzacja wody, membrana osmotyczna, jaka wylewka do filtra RO7, kranik podwójny do RO7, bateria potrójna do filtra wody RO, kran czterodrożny, bateria wylewka poczwórna.

Dzięki naszemu doświadczeniu, udało nam się zaprojektować urządzenie tak, aby koszty były jak najmniejsze. Dodatkowo tylko teraz przy zamówieniu online oferujemy dodatkowe 2% rabatu.

Zapytaj o szczegóły / zamów filtr do wody WaterCell™ XRS7

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: