Baterie wylewki krany do filtra wody

Kupując filtr do wody lub jonizator wody stajemy także przed wyborem odpowiedniej wylewki lub baterii do filtra do wody. Baterie, wylewki, krany kuchenne do filtra do wody to elementy eksploatowane dość intensywnie. Dodatkowo jest to część zamontowana w widocznym miejscu przez cały czas w naszej kuchni, podczas gdy sam filtr jest zwykle umieszczony w szafce pod zlewem.

O wyborze baterii wylewki kranu do filtra do wody decyduje zwykle jej funkcjonalność oraz jej atrakcyjny wygląd zewnętrzny.

Baterie wylewki krany kuchenne WaterCell™ do filtrów do wody cieszą się stale rosnącą popularnością dzięki atrakcyjnej cenie, unikalnemu designowi oraz funkcjonalnym rozwiązaniom.

Bogaty asortyment WaterCell charakteryzuje się nowoczesnym wykonaniem i wysoką funkcjonalnością.

Wylewki ceramiczne pojedyncze filtra wody

Klasyczne wylewki ceramiczne pojedyncze filtra wody, pojedyncze wylewki filtra do wody wykonane ze stali nierdzewnej.

Wylewki ceramiczne podwójne

Wylewki ceramiczne podwójne do filtra do wody posiadające podłączenie wody zmineralizowanej (z minerałem, po wkładzie mineralizatorze lub jonizatorze) oraz wody filtrowanej niezmineralizowanej (bez minerału, bezpośrednio po osmozie lub po wkładzie węglowy), wylewki podwójne do filtra wody ze stali nierdzewnej.

Baterie wylewki krany kuchenne potrójne, trójdrożne dwuobwodowe

Baterie wylewki krany potrójne, trójdrożne dwuobwodowe posiadające fabrycznie wbudowane podłączenie do filtra wody, umożliwiają korzystanie z wody ciepłej, zimnej oraz filtrowanej bez konieczności instalacji osobnej wylewki do filtra wody. Układ bateria i filtr WaterCell pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu.

Baterie wylewki krany kuchenne poczwórne, czwórdrożne dwuobwodowe

Baterie wylewki krany poczwórne, czterodrożne dwuobwodowe posiadające fabrycznie wbudowane podłączenie do filtra wody, umożliwiają korzystanie z wody ciepłej, zimnej, filtrowanej oraz filtrowanej zmineralizowanej, zjonizowanej bez konieczności instalacji osobnej wylewki do filtra wody. Komplet bateria i filtr WaterCell™ pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu.

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.