Bateria kuchenna trójdrożna z wyciąganą wylewką Viva z podłączeniem filtra do wody

Bateria kuchenna trójdrożna dwuobwodowa z wyciąganą wylewką Viva z podłączeniem filtra do wody.

Szukasz nietuzinkowej a jednocześnie funkcjonalnej baterii kuchennej, która idealnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni? Bateria trójdrożna Viva  z wyciąganą wylewką będzie doskonałym uzupełnieniem kuchni, zwłaszcza urządzonej w nowoczesnym stylu.

Kuchnia stała się od kilku lat wizytówką domu. Mimo, iż jest pomieszczeniem użytkowym, a może właśnie dlatego, przy jej aranżacji warto poświęcić trochę więcej czasu na dobór odpowiednich detali. Ważny jest zarówno aspekt praktyczny, jak i estetyczny. Bateria kuchenna zaś to detal, który potrafi wspaniale oddać charakter wnętrza. Baterie kuchenne trójdrożne z wyciąganą wylewką wyróżnia stylowy wygląd i funkcjonalność. Bateria trójdrożna z wyciąganą wylewką to dodatkowo rozwiązanie praktyczne, przeznaczone dla klientów ceniących wygodę i przydatne rozwiązania.

Dzięki bateriom kuchennym i filtrom WaterCell™ w pełni wykorzystasz możliwości swojej kuchni.

Bateria trójdrożna z wyciąganą wylewką

Jeśli zadajesz sobie pytanie, co jest ważniejsze w kuchni: funkcjonalność czy estetyka, odpowiadamy bez wahania: obie sprawy. 

Nowoczesne rozwiązania, zastosowane w armaturach WaterCell™ ułatwiają wykonywanie wielu prac kuchennych a wyciągana wylewka znacznie zwiększa możliwości użytkowe baterii. Funkcjonalność baterii trójdrożnej Viva pozwala Ci poświęcić się całkowicie temu, co robisz. Wylewka baterii trójdrożnej może być wyciągana, obracana o 360°, a także obsługiwana jedną ręką. Wyciągana, elastyczna wylewka z możliwością regulacji strumienia wody umożliwiają w prosty sposób np. napełnianie wodą wysokich naczyń.

Elastyczny wąż z perlatorem pozwala na precyzyjną kontrolę przepływu i kierunku strumienia wody z sieci jak i z filtra wody. Jednouchwytowa dźwignia umożliwia dostosowanie przepływu i temperatury wody z sieci.

Chromowane wykończenie baterii trójdrożnej Viva nadaje jej eleganckiej nowoczesności i uosabia siłę luksusu. Sprawdzą się doskonale w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

Bateria kuchenna trójdrożna z wyciąganą wylewką Viva od WaterCell™ nadaje kuchni niepowtarzalny styl i zapewnia niezawodność w użytkowaniu.

Armatura trójdrożna Viva z wyciąganą wylewką – wygoda i funkcjonalność

Bateria trójdrożna Viva z wyciąganą wylewką posiada ruchomą wylewkę z natryskiem. Zamocowana na odpowiednio długim elastycznym wężu pozwala nie tylko bez problemu umyć naczynia znajdujące się w zlewozmywaku, ale także np. dolać filtrowaną wodę do garnka czy napełnić nią czajnik. Strumień ciepłej i zimnej wody z sieci jak i woda z filtra kierowany jest na wyciąganą wylewkę. 

Bateria kuchenna trójdrożna z wyciąganą wylewką umożliwia wygodne i precyzyjne kierowanie strumieniem wody. Będzie znakomitym rozwiązaniem w przypadku gdy potrzebujesz napełnić większy pojemnik wodą. Dzięki wyciąganej wylewce możesz bez problemu skierować wodę we właściwe miejsce i wygodnie zająć się pracami kuchennymi.

Zadbaj o to, aby armatura zdobiąca kuchnię dopełniała całość i nadała jej jeszcze bardziej zjawiskowego charakteru.

Bateria dwuobwodowa z wyciąganą wylewką

Bateria trójdrożna Viva z wyciąganą wylewką jest baterią dwuobwodową, tzn. woda z sieci nie miesza się z wodą filtrowaną. Dzięki tej funkcjonalności do napełnienia czajnika lub opłukania delikatnych warzyw i owoców wykorzystasz mniejszy strumień wody filtrowanej. Przy myciu zabrudzonych naczyń zaś, doskonale sprawdzi się większy strumień wody z sieci. Dodatkowym plusem jest możliwość regulowania strumienia wody.

Bateria wylewka kuchenna trójdrożna Viva wyposażona jest w dwa niezależne obwody:

  • do wody sieciowej z mieszkaniem wody ciepłej i zimnej
  • do wody filtrowanej

Bateria wyposażona jest w dwie ceramiczne głowice, trzy elastyczne wężyki do podłączenia wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, złączki (redukcje) do podłączenia wężyka filtra do wody ¼”.

Kran trójdrożny z wyciąganą wylewką do filtra wody

Bateria trójdrożna Viva z wyciąganą wylewką zachowuje pełną funkcjonalność nowoczesnej armatury kuchennej – bateria trójdrożna dwuobwodowa posiada oprócz klasycznego podłączenia wody ciepłej i zimnej z sieci, dodatkowe trzecie podłączenie do wody filtrowanej z filtra do wody. Instalacja filtra wody nie wymaga dodatkowego miejsca czy otworu w zlewozmywaku na wylewkę do filtra wody. Jest to zatem idealne rozwiązanie do kuchni, w której dodatkowa wylewka do filtra zepsułaby efekt wizualny. Wystarczy w miejsce dotychczasowej baterii zamontować trójdrożną baterię Viva i podłączyć do niej wodę z sieci jak i filtrowaną.

Bateria jest kompatybilna z wszystkimi modelami filtrów do wody, niezależnie czy są to filtry odwróconej osmozy, filtry ultrafiltracji czy membranowe jonizatory wody ORP Redox.

Armatura kuchenna Viva z wyciąganą wylewką wygląda nowocześnie, a jednocześnie elegancko. Jest solidna, praktyczna, a co najważniejsze zapewnia komfort użytkowania.

  • wykończenie: chrom połysk

WaterCell™ to idealne połączenie komfortu i estetycznego designu.

Interesuje cię wykończenie baterii w innym kształcie lub kolorze? Sprawdź inne modele na naszej stronie: Baterie kuchenne WaterCell™.

Dane techniczne – bateria kuchenna trójdrożna z wyciąganą wylewką Viva:

Seria: Bateria trójdrożna dwuobwodowa z wyciąganą wylewką VIVA
Model: VIVA połysk – kod produktu CF3VIV
Wykończenie: Chrom połysk
Podłączenie: Woda ciepła, zimna i filtrowana
Instalacja: 2 elastyczne wężyki zbrojone podłączeniowe (woda zimna i ciepła) – 500 mm
1 wężyk zbrojony podłączeniowy do filtra – 500 mm z szybkozłączką redukcyjną do wężyka filtra wody 1/4″
Wyposażenie: 2 niezależne obwody
wyciągana wylewka: tak
wylewka obrotowa o 360°
głowice ceramiczne
w zestawie rozeta, uszczelki, złączka do podłączenia wężyka filtrowanej wody
Wymiary: Wysokość 430 mm
Zasięg wylewki: 500 mm

Potrzebujesz więcej informacji? Nasi doradcy służą pomocą. Napisz do nas by porozmawiać z naszym konsultantem.

Popularne produkty: